Ručný vysávač Planet Pool AQUA BROOM

Batériový vysávač Pool Planet Aqua Broom, ideálny na čistenie víriviek a bazénov, intuitívne ovládanie, veľký sací výkon, dlhá výdrž až 3 hodiny, váha iba 2 kg, patentovaná konštrukcia, ktorá zabraňuje návratu nečistôt späť do vody

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 894331001030
Značka: Planet Pool
€62,90
Kategória: Najlacnejšie bazénové vysávače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.2 kg
Typ: ruční
Určené pre: nadzemní bazény, vířivky
Čistenie: dna i stěn
Pre veľkosť bazéna do: 20 m²
Čas čistiaceho cyklu: 1 hod.
Požadované vlastnosti: Akumulátor

Ručný vysávač Planet Pool AQUA BROOM

Batériový (5x batéria typu D, tzv. "vurty", objednať môžete tu rovno aj s vysávačom za jedno poštovné) vysávač je nenahraditeľným pomocníkom pre všetkých majiteľov víriviek a bazénov. Jednoduché ovládanie, veľký sací výkon a jednoduchá manipulácia, to sú hlavné prednosti ručného vysávačom Planet Pool Aqua Broom.

Na uvedenie vysávača do prevádzky stačí stlačiť tlačidlo ON. Vysávač je batériový, takže na jeho prevádzku nie je potrebná sacia sila pieskovej filtrácie alebo kábel. Vysávač je napájaný batériami typu D a vydrží v prevádzke až 3 hodiny. Aqua Broom vyniká veľkým sacím výkonom a vyčistí tak Vašu vírivku alebo bazén od všetkých drobných nečistôt na dne. Už nikdy žiadne odstraňovanie nečistôt pomocou sieťky alebo manuálneho vysávača cez pieskovú filtráciu.

Vysávač Planet Pool Aqua Broom je ľahký (necelá 2 kg), ľahko sa tak ovláda a je možné ho pripevniť na akúkoľvek štandardnú teleskopickú bazénovú tyč (tyč nie je súčasťou dodávky, objednať môžete tu rovno aj s vysávačom). Dĺžka samotného vysávača je 61cm, s dodávaným nástavcom je dĺžka 73cm.

Vysávač má patentovanú konštrukciu retenčného ventilu, ktorá zabraňuje návratu nečistôt späť do vody. Vyčistenie vysávača je hračka. Z vysávača vyberiete filtračné vrecko, z ktorého odstránite vysaté nečistoty, opláchnete ho pod tečúcou vodou a je to hotovo.

 

Batérie typu D tzv. "burty" (množstvo 5ks) nie sú súčasťou balenia, ale môžete si ich za jedno poštovné zakúpiť tu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: