Solárna sprcha Planet Pool Gomera 2

Obľúbená solárna sprcha, XL objem zásobníka 35 l, výška 217 cm, veľká sprchovacia hlavica s priemerom 15 cm, kohútik na oplach nôh, hmotnosť 9 kg. Vyrobená z PVC odolného voči UV žiareniu. Hadicová rýchlospojka a montážne skrutky súčasťou balenia.

Môžeme doručiť do:
12.6.2023
Skladom u nás
Kód: 4038755061980
Značka: Planet Pool
€209,90
Kategória: Najlacnejšie záhradné sprchy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 10.1 kg
Druh: solární
Typ: sprchové sloupy
Objem: 35 l
Výška: 217 cm
Hmotnosť: 9 kg
Materiál: plastové
Na hadici: ano
S oplachom nôh: ano
Zásobník: ano

Solárna sprcha Planet Pool Gomera 2

Veľmi obľúbená solárna sprcha s veľkou sprchovacou hlavicou, ktorá zaisťuje príjemné sprchovanie pripomínajúce ľahký letný dáždik. Sprcha je vyrobená z kvalitného PVC odolného voči UV žiareniu a vďaka prednej časti imitujú nerez pôsobí luxusným dojmom. Má XL zásobník s objemom 35 l, je vysoká 217 cm a je vybavená praktickým kohútikom na oplach nôh. Pripojenie na prívod vody je veľmi jednoduché pomocou hadicovej rýchlospojky (súčasťou balenia). Sprcha je dvojdielna, takže ju je možné ľahko zložiť a previezť na iné miesto.

Solárna sprcha je ideálny zdroj teplej vody bez použitia elektriny. Voda je v solárnom zásobníku jednoducho ohrievaná slniečkom až na 60 °C. K tomu prispieva aj čierne prevedenie sprchy. Sprcha je vybavená miešacou pákovou batériou, aby ste si nastavili teplotu vody, ktorá vám bude vyhovovať.

Montáž sprchy je veľmi jednoduchá a zvládnete ju sami. Solárna sprcha sa pripevní k podkladu pomocou 4 skrutiek, ktoré sú súčasťou balenia. Potom už stačí pripevniť záhradnú hadicu a je to hotové. Pokiaľ nechcete sprchu pripevňovať k zemi, môžete k sprche dokúpiť podlahový podstavec a pripevniť k sprchu k nemu. Pokiaľ je podstavec dostatočne veľký (napr. Podstavec k solárnej sprche Planet Pool), zaistí samonosnosť sprchy a nie je ho potrebné viac kotviť. Podstavec je praktickým doplnkom k solárnej sprche - je protišmykový, bezpečný a s odtokom vody. Sprchu pripevnenú k podstavcu je možné ľahko preniesť na iné miesto v záhrade.

Sprcha slúži nielen na osvieženie, ale odporúčame sa osprchovať pred každým kúpaním vo vašom bazéne. Do vody sa potom dostáva menej nečistôt, čo znižuje spotrebu bazénovej chémie a potrebu starostlivosti o bazén.

Aby ste všetko dotiahli k dokonalosti, odporúčame zaobstarať aj podstavec pod sprchu, ktorý má mnoho výhod. Sprcha bude na rovnom povrchu, zaistí Vám čisté nohy a zamedzíte znečisteniu bazéna.

Parametre:

Materiál PVC odolného voči UV
Použitie k bazénu aj do záhrady
Objav solárneho zásobníka 35 l
Max. teplota vody 60°C
Výška sprchy 217 cm
Váha 9 kg
Veľkosť sprchovacej hlavice ø 15 cm
Veľkosť základne 18 x 15 cm
Farba čierna
Dvojdielna áno
Regulácia pomeru studenej a teplej vody áno
Kohútik na oplach nôh áno
Pripojenie na záhradnú hadicu áno, súčasťou balenia
Kotvenie kotviace skrutky, súčasťou balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: