Doprava a platba

Kladieme dôraz na to, aby vám tovar bol doručený čo najrýchlejšie a najkvalitnejšie. Prvý aspekt máme v našich rukách, druhý sa snažíme 
maximálne ovplyvniť výberom našich partnerov.

Možnosti dopravy

zasilkovna-sk

Zásielkovňa SK

Zásielka bude doručená na Vami zvolené výdajné miesto Zásielkovne, kde bude po dobu 7 dní pripravená na vyzdvihnutie. O priebehu doručovania budete informovaní cez SMS a email.
Cena: 3,99 EUR
slovenska-posta

Slovenská pošta - Balík do ruky

Odosielame cez slovenskú poštu priamo do Vašich rúk. O presnom termíne doručenia Vás bude slovenská pošta informovať pomocou emailu a SMS.
Cena: 8,50 EUR
GLS

GLS

Odosielame cez spoločnosť GLS priamo do Vašich rúk. O presnom termíne doručenia Vás bude GLS informovať pomocou emailu a SMS.
Cena: 12,99 EUR
 
 

Možnosti platby

 

Dobierkou

Tovar platíte priamo zvolenému dopravcovi až pri prevzatí objednávky a to buď v hotovosti alebo kartou.
Cena: 2 EUR
 

Prevodom

Číslo účtu a variabilný symbol (číslo objednávky) Vám príde na email. Objednávka bude odoslaná po obdržaní platby na účet.
ZDARMA
 

Kartou/online bankový prevod

Platby sa pripisujú do systému okamžite. Vďaka tomu sa jedná o najrýchlejší a najspoľahlivejší spôsob, aby bola Vaša objednávka čo najskôr vybavená.
ZDARMA

 

 

loga-gopay

ČO OBJEDNÁTE DO 12:30 HOD., EXPEDUJEME EŠTE TÝŽ DEŇ
Keď nám odošlete objednávku ešte pred 12:30 hod., môžete si byť istí, že tovar pošleme ešte v ten istý deň a veľmi pravdepodobne ho budete mať doma na
Slovensku hneď na druhý deň. Pokiaľ v rámci objednávky nastane nejaký zádrhel, obratom vás kontaktujeme a vec bleskovo riešime