Náš team

Predstavujeme Vám team e-shopu Najlacnejšítovar.sk, ktorý sa komplexne stará o Vaše priania, otázky, balenie tovaru, prevzatie tovaru na sklad, správu skladu a množstvo iných vecí. Kto konkrétne sa o čo stará sa dozviete nižšie:

MAJITEL
Jan Blažek - zakladatel a majitel obchodu

… čiže ten, ktorý za všetko môže. Má na starosť celý chod firmy a dohľad nad tým, aby všetko prebiehalo v poriadku. Komunikuje s dodávateľmi tovaru, dopravcami a zaisťuje tímu všetko potrebné pre prácu. Vo voľnom čase je rád so svojou rodinou, pracuje v záhradke a cestuje. Oddýchne si pri dobrom filme či seriáli, je veľkým fanúšikom Star Wars a ako bývalý policajt nepohrdne ani kriminálkou. Pokiaľ sa práve nevenuje niečomu z vyššie spomínaného, preháňa sa po ceste na svojom skútri Kymco Downtown. Ak ste zvedaví na celý príbeh o tom, ako policajný ťažkoodenec vybudoval úspešný e-shop, pozrite sa aj na históriu firmy alebo ako to všetko začalo.

VŠETKO OD A DO Z

Peťula je tá, ktorá od začiatku stojí za svojim manželom, majiteľom firmy. Hovoríme jej malá šéfka a skutočne tomu tak je. Dokáže zastúpiť každého člena tímu a zastať všetko, na čo má práve voľné ruky. Balí balíky, vozí naložené palety, stará sa o desiaty a kávu, upratuje, vysáva a vytiera priestory, dodávkou privezie všetko, čo je práve potrebné. Stará sa o iných členov tímu, zvládne ošetriť drobnú kolíziu s rezacím nožom aj paletou, hlási, čo je nutné dokúpiť. Pokiaľ všetko klape ako má, vie oceniť dobre odvedenú prácu, povzbudzuje a stmeľuje tím tak, že v ňom stále vládne veselá atmosféra. Vo voľnom čase sa stará o rodinu a manžela, rada cestuje či pracuje v záhradke. Z vypestovaných byliniek potom hravo dokáže vyrobiť domácu kozmetiku a zo všetkého ostatného, čo záhradka ponúka, zase sirupy a marmelády.

Petra Blažková - vše od A do Z
STAROSTLIVOSŤ O ZÁKAZNÍKOV, REKLAMÁCIA, MARKETING
Lucie (Lůca) - péče o zákazníky, reklamace, marketing

Lucka je veľmi dôležitý člen nášho tímu. Keď zavoláte k nám, vždy sa dovoláte Lucii a pravdepodobne to bude práve Lucka, ktorá Vám odpovie na mail, či zariadi reklamáciu. Má na starosť kompletne zákaznícku starostlivosť, plus rozdeľuje úlohy ostatným kolegom. Ďalej medzi jej povinnosti patrí kontrola prichádzajúceho tovaru na reklamáciu, či vrátenie tovaru. Je to skrátka taký náš základný stavebný kameň (vlastne skôr diamant). Vzhľadom na pozíciu, ktorú zastáva, najradšej odpočíva, stará sa o svoju dcérku alebo relaxuje s pohárom dobrého vína. Pokiaľ však v okolí hrajú Rybičky 48, relax ide bokom a Lucka na koncert.

EXPEDÍCIA, VEDÚCA SKLADU
Martin (Marťas) – expedice, vedoucí skladu

Martin zastáva funkciu vedúceho skladu. Pripravuje expedíciu administratívne aj fyzicky (takže až vám príde plyšový pes namiesto mikrovlnky, viete, kto za to môže :-) ). Stará sa o prevzatie tovaru a aj firemný chat je v jeho réžii. Martin k nám prišiel až z ďalekého Sliezska, ale skvele sa adaptoval na náš západočeský humor. Veľmi toho nenahovorí, drží sa hesla čím menej, tým lepšie, ale suchý humor je mu vlastný. Na druhú stranu je to ten typ človeka, ktorý sa červená aj pri náznaku sprostého slova. Taký náš dobrý, slušný Benjamín. Jeho najvýraznejšou vlastnosťou je pracovitosť a spoľahlivosť. Vo voľnom čase rád skúša experimenty v kuchyni.

EXPEDÍCIA

Blanka patrí tiež už medzi stálice našej bandy. Začínala u nás ako brigádnik a natoľko sa osvedčila, že už sme si ju tu nechali a nikomu ju nedáme :-) Náplňou jej práce je balenie balíčkov (až na štítku uvidíte B., tak si môžete byť istí, že tovar k vám došlo v poriadku, pretože sa o balenie postarala práve Blanka), prebierka tovaru, a inak je schopná čohokoľvek čo je práve potrebné od upratovania, cez administratívnu prácu, kontrola tovaru (bezchybne nafukuje paddleboardy :-) ) až po náber tovaru na expedíciu. Bláňa v našej bande zastáva fukciu matky pluku. Neskazí žiadnu srandu, ale keď sa začne drviť, všetci dávajú spiatočku. Je jej všade plno a akonáhle v práci chýba, všetci vieme, že bude nuda.

Blanka (Bláňa) – expedice