Alkalická batéria GP Super D B1341 (LR20)

Obľúbené alkalické batérie od známej značky GP. Pripravené na okamžité odoslanie a za najnižšiu cenu.

Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 22744
Značka: GP
€2,50
Kategória: Najlacnejšie primárne batérie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.135 kg

Alkalické batérie vhodné do bazénového vysávača AquaBroom . Je potrebné zakúpiť do vysávača 5 kusov batérií, alebo násobky 5, pokiaľ chcete mať do zásoby.

Batéria GP Super Alkaline patrí k základnej výbave každej domácnosti.   Najlepšie ich využijete vo všetkých prístrojoch s nízkym odberom prúdu, ako sú hračky alebo svietidlá . Oproti obyčajným zinkouhlíkovým alebo zinkochloridovým batériám vás zásobí až 7× väčším množstvom energie .

 

Väčšina z nás hľadá pri kúpe jednorazových batérií optimálny pomer cena-výkon-životnosť . Tieto „veľké mono“ alkalické batérie uspokojujú všetky potreby naraz. Za minimum peňazí vám napr. svietidlo zásobí energiou na 21 hodín intenzívneho svietenia a obľúbenú hračku vášho malého nezbedníka rozpohybujú na 80 hodín .

Po rokoch stále plnej energie

Jednorazové batérie sa bežne odporúča skladovať najdlhšie 5 rokov. Potom už stráca svoju výdrž a zvyšuje sa riziko ich vytečenia. Alkalické batérie GP vám vydržia ako nové o 2 roky dlhšie.

Od expertov na batérie

Kvalitné batérie typu D nerastú na stromoch. Za ich existenciou stoja roky výskumu, pod taktovkou skúsených vývojárov, a moderná výrobná linka. Spoločnosť GP sa môže pochváliť oboma. Vďaka tomu vás už desiatky rokov zásobuje batériami prvotriednej kvality.

Maximálna ochrana proti vytečeniu

Aj tento základný rad GP alkalických batérií je vybavený ochranou proti vytečeniu. Tak ich môžete používať, kým majú dostatok energie na napájanie vášho zariadenia bez toho, aby vytiekli a poškodili vašu elektroniku.

 
Najdôležitejšie parametre
 
veľkosť batérie D
chemické zloženie alkalické
kategória/rad Super Alkaline
možnosť nabíjania nie

 

Ostatné parametre

 
kapacita neuvádza sa
napätie 1,5 V
typ LR20 (veľké mono, D)
prevádzková teplota -20 °C až +54 °C
počet nabíjacích cyklov nenabíjací
hmotnosť 135 g
max. skladovateľnosť 10 rokov
značka GP
rozmer 34,2 × 61,5 mm

 

O značke GP

Spoločnosť GP Batteries patrí medzi 5 najväčších výrobcov batérií na svete , spotrebných batérií produkuje najviac z celej juhovýchodnej Ázie, vlastní najmodernejšiu plne automatizovanú linku na výrobu alkalických batérií a najväčšiu linku na nabíjacie batérie v Číne. Za viac ako 50 rokov svojho pôsobenia získala mnoho patentov a ocenení. Preto jej môžete plne dôverovať.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: