Ručné naparovač odevov Orava SteamEasy - bílá

Elegantný ručné naparovač odevov Steameasy s ergonomickým a veľmi kompaktným dizajnom, vďaka ktorému môžete mať aj na cestách odev bez pokrčenia. Bez problémov s ním dosiahnete hladký a reprezentatívny vzhľad a navyše, behom pár minút odstráni zápach, vírusy, baktérie a roztoče. Stály výstup pary, horizontálne a vertikálne naparovanie vám zaistí jednoduché odstraňovanie záhybov.

Môžeme doručiť do:
29.9.2023
Skladom u nás
Kód: 25214
Značka: Orava
€33,90
Kategória: Najlacnejšie naparovače odevov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg

Moderné žehlenie rýchlo a efektívne

Orava Steameasy má naparovací panel vyrobený z nerezovej ocele s tryskami na paru, ktorá prúdi zo zariadenia kontinuálne. Práve stály výstup pary počas prevádzky sa postará o efektívne odstraňovanie záhybov a pokrčeniu.
 

Ergonomický dizajn – aj na cesty!

Je ľahučký a kompaktný. Váži len 670 ga vďaka ergonomickému tvaru výborne sadne do ruky. Má sklopnú rukoväť , takže sa dá ľahko zložiť a prenášať - aby ste ho mali aj na cestách pripravený na expresné odstraňovanie záhybov na letných šatách či vyčistenie detského trička od zmrzliny.
 
 
Na aké odevy je vhodný?
 
Orava Steameasy môžete bezpečne použiť na všetky druhy textílií - od nylonu až po sukno. S jeho pomocou tak vyžehlíte a vyčistíte obľúbenú blúzku zavesenú na vešiaku, čerstvo opravené závesy na garniže aj posteľnú plachtu natiahnutú na posteli
 

Jednoduché plnenie vody

Para v naparovacom odevoch Orava Steameasy sa tvorí z vody, ktorú jednoducho napustíte do 100 ml nádržky na spodnej časti zariadenia.
 
 
Horizontálne aj vertikálne naparovanie
 
Ručný naparovač a čistič odevov Orava Steameasy vám umožní vyžehliť a efektívne vyčistiť obľúbené kúsky oblečenia klasicky položené na stole, gauči či žehliacej doske, ale aj zavesené na ramienku. Práve vďaka možnosti horizontálneho žehlenia a čistenia už ľahko vyžehlíte a vyčítať aj záclony a závesy zavesené na garniži.
 

Kefa na čistenie

Na naparovací panel Orava Steameasy môžete nasunúť kefovú násadu, ktorá je súčasťou balenia. Ručný naparovač odevov sa tak razom zmení na šikovný ručný čistič , ktorý efektívne silou ohriatej pary zlikviduje na odeve a domácich textíliách zápach, roztoče, baktérie i vírusy. Látky tak budú nielen dokonale vyhladené, ale aj čisté.
 
 
Rozmery (cm) 11,5x15,5x30
Príkon 1200 W
Hmotnosť (kg) 0,76
Kapacita vodnej nádržky 100ml
Napájanie 230V/50Hz
Prevádzková teplota 55 °C
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: