IPAE-Progarden BIBLJACK Záhradný plastový stôl JACK RATAN antracitový

Jeden z najpredávanejších malých stolíkov na trhu. Jedine u nás zaručene skladom a za najnižšiu cenu na trhu.

Môžeme doručiť do:
20.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 25363
€24,90
Kategória: Najlacnejšie záhradné stoly
Hmotnosť: 5.1 kg
Druh materiálu: plast
Šírka: 46 cm
Dĺžka: 59 cm
Výška: 40 cm

Plastový kávový stolík s imitáciou ratanu má jednoduchý, ale prepracovaný design. Je odolný voči poveternostným vplyvom a skvele sa hodí ako malý odkladací stolík na záhradu, terasu, balkón aj do interiéru. Možno ho použiť na prácu na záhrade, v dielni aj v domácnosti, bez otvoru pre slnečník.

Polyratan je ľahký, odolný a pevný materiál. Jeho veľkou výhodou je dobrá odolnosť voči UV žiareniu, dažďu a chladu. Umelý ratan sa nemôže rozvlniť a záhradný nábytok z neho vyrobený je tak rozmerovo stabilný, pevný a vydrží veľmi dlho.

Technické údaje:

Výška: 40 cm
Šírka: 46 cm
Dĺžka: 59 cm
Farba: antracitová
Materiál: polyratan

 

O značke ProGarden

logo pre garden 1

Talianska firma s viac ako 40 ročnou históriou sídli pod Alpami v mestečku Rogeno severne od Milana. Jej produkty patria k jedným z najkvalitnejších, pritom za stále rozumnú cenu. Kvalita výroby dokladá aj zaradenie firmy v rôznych asociáciách, ako je napr. Nemecká ekologická asociácia " der Grüne Punkt . Polypropylén použitý pri výrobe zodpovedá európskym štandardom kvality: všetky výrobky sú pevné, odolné voči poveternostným vplyvom a plne recyklovateľné. Než sú suroviny použité vo výrobných procesoch, sú testované elektromechanickým prístrojom, ktorý zodpovedá pravidlám EN 10002-61010-50082 ISO7500-1 ASTM E4. Skúšky surovín, výrobných cyklov a mechanickej odolnosti výrobkov sú vykonávané v súlade s pravidlami EN 581/1/2/3, EN 1022.

Sme radi, že ako jedni z mála predajcov v ČR a SR Vám tieto krásne a trvanlivé výrobky môžeme taktiež ponúknuť.Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: