Maxxmee ASP-06006 Paddleboard Passion Water 300 x 76 x 15 cm

Paddleboarding je veľmi obľúbený vodný šport, pri ktorom stojíme na boarde (doske) a vpred sa pohybujeme pomocou dlhého pádla. Preto paddle - board.

Štýlový paddleboard OCEANICO je nafukovacia pádlovacia doska, ideálna pre výučbu alebo rekreačné pádlovanie. Paddleboard je stabilný a spoľahlivý pre pohodlnú jazdu na hladkých vodách aj na miernych vlnách. Tuhosť paddleboardu zaisťuje použitý DROP STICH, materiál doplnený o odolnú protišmykovú vrstvu v mieste státia.

Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 25026
Značka: MaxxMee
€470,95 –54 % €214,90
Kategória: Najlacnejšie paddleboardy
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 13.5 kg
Nosnosť: 110 kg
Konštrukcia: nafukovací
Typ: allround SUP
Rozmery: 300 x 76 x 15 cm

 

Za najnižšiu možnú cenu veľa muziky

Tento paddleboard, ktorý je primárne určený na nemecký trh, sa Vám bude páčiť a to nielen čistým a moderným designom, ale hlavne svojimi vlastnosťami. Je to obor s veľkou nosnosťou 110 kg a hrúbkou 15 cm. Preto uvezie aj dvoch dospelých alebo dospelého a niekoľko detí. V daných rozmeroch a nosnosti nemá za našu cenu konkurenta a skutočne výhodnejšie paddleboard nekúpite. Navyše paddleboardy máme v dostatočnom množstve v našom sklade v SR, dodanie je tak do maximálne dvoch pracovných dní.

Maxxmee ASP-06006 Paddleboard Oceanico 300 x 76 x 15 cm 6

Táto nafukovacia doska známej nemeckej značky MaxxMee je ideálna pre úplných začiatočníkov, ale aj mierne pokročilých a vyznačuje sa perfektnou stabilitou a to aj na miernych vlnách či miernom toku. Ďalej Vás poteší aj bohatým príslušenstvom. Všetko potrebné je už v balení, či už sa jedná o ľahké, ale pevné dĺžkovo nastaviteľné jedno-pádlo, kvalitnú hustilku, pomocou ktorej máte nafúknuté, ale aj vyfúknuté za pár minút, či pohodlný a pevný vak do ktorého všetko pohodlne vložíte a na chrbte prenesiete kam len potrebujete. Samozrejmosťou je aj opravárenský KIT v plastovej skrutkovacej tube a Leash na uchytenie nohy k paddleboardu.

Maxxmee ASP-06006 Paddleboard Oceanico 300 x 76 x 15 cm 1

Zábava na rybníku, na rieke, ale aj na mori

Tento paddleboard je vhodný ako pre deti od 14 rokov, tak aj pre dospelých, dieťa a dospelého, či skupinku detí, ale pod dohľadom dospelého. Keďže maximálna nosnosť je 110 kg, je potrebné túto nosnosť dodržiavať. Inak hrozí prevrátenie či potopenie paddleboardu. Vďaka odolnému materiálu je vhodný aj do morskej vody a vďaka stabilite je možné použiť aj na rieke s miernym tokom. Vždy by ste ale mali použiť plávaciu vestu a helmu.

Maxxmee ASP-06006 Paddleboard Oceanico 300 x 76 x 15 cm 7

 

Bohaté príslušenstvo

Všetko potrebné je už súčasťou balenia. Stačí si len počkať na zásielku od nás a môžete vyraziť rovno k vode. V balení konkrétne nájdete:

1 x batoh s pohodlnými popruhmi na nosenie na chrbte s rozmermi 85 x 40 x 30 cm

1 x hliníkové nastaviteľné pádlo (170 - 215 cm) pre rôzne výšky postáv

1 x PSI pumpa s manometrom, vďaka ktorej máte nafúknuté za pár minút. Vyfúknutie sa tiež vykonáva pomocou pumpičky a dá sa vyfúknuť až na vnútorné vákuum

1 x opravná sada obsahujúca dvojicu záplat, tesniaci krúžok a kľúč na ventilček

1 x zadná plutva veľká

1x l eash na uchytenie nohy k paddleboardu.

1 x manuál v slovenčine

príslušenstvo k paddleboardom si môžete dokúpiť aj tu

objednajte si tiež elektrickú pumpu na nafukovanie paddleboardu tu

 

Zhrnutie na koniec

  • Materiál: Veľmi kvalitné a odolný PVC
  • Rozmery SUP: 300 x 76 x 15 cm
  • Rozmery tašky na prenášanie: 85 x 40 x 30 cm
  • Hmotnosť: 13 kg
  • Nosnosť do max. 110 kg
  • Poznámky: Nafukovacia pádlovacia doska (SUP board) je vhodná pre pádlovanie postojačky na všetkých pokojných vodách, ktoré sú hlbšie ako 20 cm. SUP doska nie je vhodná pre väčšie vlny. SUP dosku môžu používať deti staršie ako 14 rokov. Maximálna nakladacia hmotnosť (osoba a batožina) je 110 kg.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: