Krušnohorský nábytok Masívny dekoratívny traktory TR2 120 x 40 x 42 cm bez náteru

Kvalitný kus záhradného nábytku vyrobeného s láskou z českého dreva Krušných Hôr . Odosielame okamžite po prijatí objednávky

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 26809
€90,34
Kategória: Najlacnejšie záhradné dekorácie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.1 kg

AAA logo upravené

Krušnohorský nábytok je vyrábaný v malej stolárskej dielni v meste Ostrov ležiacom priamo na úpätí Krušných hôr, 15 km pod ikonickou obcou Boží Dar . Drevo, hlavne smrekové a borovicové , je ťažené v súlade s najprísnejšími ekologickými normami priamo v Krušných horách. Vďaka tomu je úplne minimálna uhlíková stopa a drevo putuje k našim stolárskym majstrom do dielne skutočne len niekoľko málo kilometrov na rozdiel od nábytku z Číny či iných vzdialených krajín.

Stolári si každý kúsok starostlivo vyberajú a potom z nich tvoria veľmi kvalitné a pevné vyvýšené záhony , kvetináče, hmyzie hotely , kompostéry a ďalší záhradný nábytok či záhradné dekorácie .

Kúpou akéhokoľvek výrobku zo 72 ponúkaných druhov (kompletný prehľad tu ) si môžete byť tak istí, že budete mať pri sebe na záhrade kus poctivej chlapskej práce z českého dreva, od českých ručičiek a zároveň tým podporíte zamestnanosť ao trochu lepšie živobytie v našom krásnom, ale bohom a politiky trochu zabudnutom Krušnohorskom regióne .

Drevený dekoračný traktory bez náteru

TR2

Tento unikátny kúsok, replika tradičného vidieckeho trakara , prináša do Vášho vonkajšieho priestoru autentický a pôvabný vzhľad , ktorý dodáva Vašej záhrade neopakovateľnú atmosféru.

Jeho výroba z kvalitného smrekového a borovicového dreva s učným opracovaním skúsenými stolármi zaručuje, že každý traktory je jedinečným dielom . Okované koleso dodáva trakárovi dokonalý vzhľad s dôrazom na detail a plná funkčnosť tejto dekorácie umožňuje jeho rôznorodé využitie v exteriéri.
 
Dodávaný bez povrchovej úpravy , vďaka čomu máte jedinečnú možnosť prispôsobiť si výrobok podľa vlastných predstáv a potrieb . Či už sa rozhodnete pre prírodný vzhľad alebo si vyberiete odtieň povrchovej úpravy podľa svojho výberu , traktory sa stane nielen okrasou, ale aj odrazom Vášho osobného štýlu.
 
S rozmermi 120 x 40 x 42 cm a hmotnosťou iba 2,5 kg je tento traktor ľahko premiestniteľný a bude sa skvele vynímať kdekoľvek na Vašej záhrade alebo terase . Dodávaný už zložený, je pripravený okamžite skrášliť Váš vonkajší priestor.
 
Prečo si vybrať náš drevený traktory? Na rozdiel od bežných záhradných dekorácií, náš výrobok prináša originálny a autentický dizajn , ktorý povýši estetiku Vašej záhrady na úplne novú úroveň. Vytvorte si s nami záhradu , ktorá bude nielen krásna, ale aj rozprávajúci príbeh .
 
Objednajte si svoj traktory ešte dnes a premeňte svoju záhradu na priestor plný krásy a tradície už napríklad zajtra.
 

Rozmery

- Výška: 42 cm

- Dĺžka: 120 cm

- Šírka: 40 cm

Doba dodania do maximálne 2 pracovných dní . Tovar ešte prebaľujeme a balíme tak, aby aj na opačnú stranu republiky došlo všetko v poriadku a bez vád.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: