EasyMaxx EOP-02978 Elektrický odstraňovač buriny

Zaobstarajte si elektrický čistič škár, ktorý dokonale vyčistí škáry na terase, chodníku či balkóne. Zaobstarajte si jedinečný prístroj nemeckej značky Easymaxx za najnižšiu možnú cenu len u nás.

Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 21877
Značka: EasyMaxx
€49,90
Kategória: Nejlacnějšíe vrtáky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.1 kg

Znečistené škáry na terase, chodníku alebo balkóne obťažujú. Určite to poznáte, čistenie na všetkých 4 s nožíkom a vedierkom po ruke. S tým je teraz koniec!

EasyMaxx elektrický odstraňovač buriny EOP-02978 2

Predstavujeme Vám čistič škár od nemeckej značky EASYmaxx, vďaka ktorému sú škáry zase čisté takmer stlačením tlačidla! Zabudnite na zdĺhavé drhnutie v ohnutej polohe alebo na kolenách! Mach, burinu a mnoho ďalšieho zo škár s týmto výkonným pomocníkom ľahko odstránite postojačky a so silnými otáčkami 1200 za minútu. Nie je problém ani odolných nečistôt - jednoducho použite extra dôkladnú oceľovú kefu a choďte! Pre vašu bezpečnosť je čistič škár "EASYmaxx" vybavený bezpečnostným spínačom a priehľadným ochranným krytom. Ergonomický tvar a vodiace koliesko taktiež zaisťujú maximálne jednoduché použitie.

EasyMaxx elektrický odstraňovač buriny EOP-02978 3

Dvojica kotúčikov pre ešte lepšie výsledky

odstraňovač kotúčiky buriny

V balení nájdete jeden nylonový kotúčik pre menej odolnú špinu. Na mach, zvyšky stavebných hmôt a iné použite oceľovú kefku. Odporúčame si u nás kúpiť rovno balenie náhradných kotúčikov tu .

Technické údaje:

  • Materiál: ABS, PA, Nylon, oceľ
  • Rozmery (D x Š x V): cca 115 x 25 x 29 cm
  • Dĺžka kábla: cca 20 cm
  • Výkon: 230-240V, 50Hz, max 140W;   Trieda ochrany II
  • Obsah dodávky: 1 x čistič škár, 1 x nylonový kefa, 1 x oceľová kefa, 1 x ochranný kryt, 1 x kľúč, 1 x upevňovacia tyč (cca 14,5 cm), 4 x skrutky, 1 x matice
  • Poznámka: Zariadenie je určené na odstraňovanie buriny a nečistôt zo škár medzi kameňom a dlažobnými doskami.   Zariadenie nie je vhodné na čistenie škár medzi dlaždicami a doskami z krehkého materiálu ako je napr . last či keramika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: