Planet Pool 11026 Náhradná bazénová fólia Waves pre bazén 5,5 x 3,7 x 1,2 m

Prémiová bazénová fólia radu Waves, vyrobená z panenského vinylu, odolná voči oderu a bazénovej chémii

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: FOL0006
Značka: Planet Pool
€199
Kategória: Najlacnejšie náhradné fólie do bazénov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 17.5 kg

Bazénová fólia Waves pre bazény s plechovou stenou o rozmere 5,5 mx 3,7 ma hĺbke až 1,2 m (fólia je vhodná pre bazény Azuro V6 alebo 404, ). Fólia je vhodná ako pre nové bazény, tak aj na výmenu do už postavených bazénov.

Ide o prémiovú fóliu vyrobenú z panenského vinylu, ktorý má pozitívny vplyv na celkovú živostnosť fólie. Na vinylovej vrstve je farebná vrstva s ochranou proti vyblednutiu a UV žiareniu. Bazénová fólia Waves je odolná voči oderu a bazénovej chémii.

Fólia vďaka svojmu dizajnu pôsobí luxusným dojmom, voda vďaka nej získava svieži nádych a trblietavý odlesk.

Fólia je prispôsobená pre jednoduchú inštaláciu systémom Overlap (bazénová fólia nie je na vrchnej strane zosilnená a pre jej umiestnenie musíte prehnúť kraj fólie cez okraj bazéna). Fóliu jednoducho pretiahnete cez stenu bazéna a upevníte hornou bazénovou lištou. Prípadný presah fólie môžete opatrne odrezať nožíkom.

Tvar ovál
Rozmer 5,5 mx 3,7 m
Hĺbka 1,2 m
Hrúbka fólie 0,35 mm

Je táto fólia vhodná pre váš bazén?

Výrobca Názov bazéna Rozmer bazéna
Mountfield Azuro V6
5,5 x 3,7 x 1,2 m
Mountfield
Azuro 404 5,5 x 3,7 x 1,2 m
Iný ?
5,48/5,5 x 3,66/3,7 x 0,9/1,1/1,2 m

 

Všetko príslušenstvo v podobe krycích či solárnych fólií, filtrácií vysávačov solárnych spŕch , bazénových ohrevov , schodíkom k bazénu   a iného príslušenstva pre bazény vírivky tu na tomto odkaze . Odporúčame aj novinku pre tohtoročnú sezónu - náhradné bazénové fólie .

O značke CF

AAA CF group logo

Nemecká spoločnosť s viac ako 60. ročnou históriou , ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou bazénov a kompletného príslušenstva pre bazény sa od roku 2022 snaží uchytiť aj na českom a slovenskom trhu. Oproti svojim konkurentom ponúka lepšie prozákaznícke ceny a vysokou kvalitou svojich výrobkov už len vďaka tomu, že väčšinu produktov vyrába v Európe . S týmto prístupom sa stotožňujeme aj my, preto ich kompletný sortiment ponúkame.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: