Vyhrievacia prikrývka Orava EB-160 A

U zákazníkov veľmi obľúbená naozaj veľká vyhrievacia deka aj pre dvoch ľudí, ideálna na sledovanie televízie, relaxáciu, či spánok. Jedine u nás skutočne skladom a za najnižšiu cenu na trhu.

Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 23280
Značka: Orava
€54,90
Kategória: Najlacnejšie elektrické deky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.4 kg

Po návrate zvonku vám určite padne vhod zabaliť sa do tepla a dopriať si mäkučký hrejivý relax. Pre zimomrivých je ako stvorená!

S rozmermi 160 x 130 cm je dostatočne veľká na to, aby ste sa do nej pohodlne zavinuli aj vo dvojici. Je vyrobená z jemnej syntetickej vlny, veľmi príjemnej na dotyk. Teplo sálajúce z prikrývky vám rozprúdi krvný obeh a pomôže vám naplno sa oddať relaxu s knihou v ruke, pri sledovaní obľúbeného seriálu či ozdravnému a regenerujúcemu spánku.

Nastaviť si na nej môžete jeden zo 6 úrovní vyhrievania (s teplotou do max. 40 °C). Vďaka časovému spínaču si môžete vopred nastaviť aj čas automatického vypnutia, a to maximálne 3 hodiny, keby sa stalo, že v deke zaspíte.

Reguláciu teploty v prikrývke zaisťuje špeciálny bezpečnostný obvod, ktorý obsahuje efektívnu ochranu proti prehriatiu, takže sa nemusíte obávať nepríjemného popálenia ani pri tom najvyššom stupni vyhrievania. Vďaka príkonu 60 W má vyhrievacia prikrývka nízku spotrebu elektrickej energie – lebedenie v teple si tak môžete dopriať napríklad každý deň. Vyhrievaciu prikrývku môžete mať vždy čistú a voňavú, pretože po odpojení ovládania je možné jednoducho vyprať aj v automatickej práčke pri teplote do 30 °C.

Všetko zhrnuté:

- časový spínač

- 6 úrovní ohrevu

- po odpojení ovládača je možné prať prikrývku v práčke

- LED displej

- max. príkon: 60 W

- Rozmery: 160 x 130 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: