Vstavaná mikrovlnná rúra Teka ML 820 BI BX - černá

Vstavaná mikrovlnná rúra Teka ML 820 BI má elegantný dizajn, ktorý dobre zapadne do modernej kuchyne . Zariadenie ponúka príkon až 700 W , pričom si možno vybrať hneď z 5 stupňov ohrevu . Teplotu a rýchlosť ohrievania tak zaručene vždy nastavíte na mieru danej potravine.

Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 25837
Značka: Teka
€279 –5 % €264,90
Kategória: Najlacnejšie mikrovlnnej rúry
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 18.6 kg
Vestavná mikrovlnná trouba Teka ML 820 BI BX
Akcia
€279 –5 %

Prečo sme tak lacní?

Spotrebiče značky Teka dovážame priamo od výrobcu zo Španielska. Nekupujeme tak od distribútorov či priekupníkov a vďaka tomuto chýbajúcemu článku Vám môžeme ponúknuť úplne najnižšie ceny. Záruku máte u nás úplne štandardnú, teda 2 roky na spotrebič. Pokiaľ sa Vám spotrebič v tejto lehote rozbije, zaistíme Vám autorizovaného opravára priamo u Vás doma. Pozáručný servis je tiež veľmi dobre dostupný. Všetku našu ponuku značky TEKA nájdete tu a všetko máme k dispozícii na našom vlastnom sklade. Odoslanie je tak okamžité, dodanie do max. 2 pracovných dní.

Aktuálnu cenovú výhodnosť si môžete skontrolovať na niektorom z cenových porovnávačov, napríklad tu

Praktický vnútorný priestor

Vnútri mikrovlnky nájdete veľký otočný tanier s priemerom 24 cm . Ten môžete v prípade potreby jednoducho vybrať a umyť. Samotný ohrevný priestor má objem 20 litrov a prináša so sebou nerezový interiér, ktorý je taktiež veľmi nenáročný na údržbu.

Komfortná obsluha

Na nastavenie jednotlivých funkcií slúži otočné mechanické ovládače , pričom minútku môžete nastaviť až na 60 minút . Iste oceníte aj možnosť rozmrazovanie podľa času . Pre vaše bezpečie je tento model vybavený dvierkami s dvoma sklami.

Kľúčové vlastnosti:

  • Až 700W príkon a výber z 5 úrovní výkonu
  • 24cm otočný tanier a priestor s objemom 20 litrov
  • Nerezový interiér pre ľahkú údržbu
  • Intuitívne ovládanie prostredníctvom otočných ovládačov
  • Minútka až na 60 minút a rozmrazovacie funkcie

O značke Teka

História spoločnosti Teka sa začala písať v roku 1924, kedy Karl Thielman založil v Nemecku firmu na výrobu poľnohospodárskych strojov. V prvých rokoch sa zameral na toto odvetvie. Krátko potom začal pracovať s nerezovou oceľou, čo bol kľúčový krok vpred v histórii korporácie. V roku 1957 vstúpil do spoločnosti ako partner Helmut Klein. Vtedy vznikla ochranná známka Teka, ktorá je zložená z iniciál oboch zakladateľov: Thielmann & Klein.

V súčasnej dobe polovica španielskych domácností vlastní spotrebič Teka , a značka je prítomná vo viac ako 100 miliónov domácností po celom svete. Teraz, vďaka nám, si spotrebiče tejto legendárnej značky môžete zaobstarať aj Vy a za najnižšie ceny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: