DORUČENIE POD STROMČEK: garantujeme včasné dodanie pri uskutočnenej objednávke najneskôr do stredy 20. decembra do 12:30 hod.

Vstavaná indukčná varná doska Teka IZC 64630 MST ST Stone Grey

Energeticky úsporná indukčná varná doska Teka Urban Colors IZC 64630 MST ST o príkonu 8,8 kW vám umožní pripravovať škálu pokrmov na rôzne spôsoby. Tento vstavaný spotrebič v prevedení s prednou skosenou hranou dosahuje rozmer 60 × 5 × 51 cm a je opatrený čiernou sklokeramickou doskou. Dotykové ovládanie MultiSlider v prednej časti dovoľuje jednoducho pomocou posuvníka navoliť výkon a teplotu jednotlivých varných zón. Získate tak dokonalú kontrolu nad pripravovaným pokrmom. Uzamknutie varnej dosky detskou poistkou bráni nežiaducemu prenastaveniu funkcií.
 
Môžeme doručiť do:
8.12.2023
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 25848
Značka: Teka
€572,89 –14 % €490,99
Kategória: Najlacnejšie varné dosky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 10.2 kg
Vestavná indukční varná deska Teka IZC 64630 MST ST Stone Grey
€572,89 –14 %

Prečo sme tak lacní?

Spotrebiče značky Teka dovážame priamo od výrobcu zo Španielska. Nekupujeme tak od distribútorov či priekupníkov a vďaka tomuto chýbajúcemu článku Vám môžeme ponúknuť úplne najnižšie ceny. Záruku máte u nás úplne štandardnú, teda 2 roky na spotrebič. Pokiaľ sa Vám spotrebič v tejto lehote rozbije, zaistíme Vám autorizovaného opravára priamo u Vás doma. Pozáručný servis je tiež veľmi dobre dostupný. Všetku našu ponuku značky TEKA nájdete tu a všetko máme k dispozícii na našom vlastnom sklade. Odoslanie je tak okamžité, dodanie do max. 2 pracovných dní.

Aktuálnu cenovú výhodnosť si môžete skontrolovať na niektorom z cenových porovnávačov , napríklad tu

Škála funkcií

Variť je možné na 4 varných zónach s rôznym priemerom a výkonom. K dispozícii je varná zóna o priemere 21,5 cm, 15 cm a dve o priemere 18,5 cm . Funkcia Power Plus nastaví u vybranej varnej zóny maximálny výkon a behom chvíle tak rozpáli panvicu či privedie vodu do varu. Varná doska je vybavená priamymi funkciami varenia : grilovanie, fritovanie, vyprážanie, udržiavanie teploty, varenie, vrenie, konfitovanie a rozmrazovanie. S praktickou funkcií udržiavania teploty váš pokrm nikdy nevychladne a môžete tiež rozpúšťať čokoládu či maslo bez obáv z ich pripálenia. Na zvýšenú teplotu varných zón budete ihneď upozornení indikátory zvyškového tepla. Prípravu pokrmu vám pomôže dokonale načasovať integrovaná minútka .

Kľúčové vlastnosti:

  • Je vybavená 4 varnými zónami s rôznym výkonom
  • Precízna voľba výkonu prebieha dotykovým ovládaním MultiSlider
  • S funkciou Power Plus privediete liter vody do varu počas 3 minút
  • K dispozícii je mnoho priamych funkcií varenia
  • Na zvýšenú teplotu upozorní kontrolky zvyškového tepla
  • Ovládanie varnej dosky je zabezpečené detskou poistkou
  • Varná doska Teka je vybavená funkciou Stop & Go, ktorá okamžite vypne a znovu spustí varnú zónu.

Presné nastavenie teploty

Každá varná zóna je vybavená nezávislým, priamym ovládaním , aby bolo možné dosiahnuť čo najpresnejší stupeň teploty. Dotykové ovládanie MultiSlider pomocou ovládacieho posuvníka dovoľuje voliť úroveň prstom či stlačením požadovaného výkonu.

 

Okamžité vypnutie

Funkcia Stop & Go vám umožní jedným dotykom vypnúť varnú zónu, napríklad keď potrebujete rýchlo odísť preč. Vyhnete sa tak prípadným nehodám pri vytečení obsahu hrnca alebo pripálení pokrmu na panvici.

 

Pomaly varené recepty

Indukčná doska sa ideálne vďaka mnohým priamym funkciám varenia hodí aj pre pomaly varené recepty, ako napríklad dusené jedlá či polievky.

 

Indikátor zvyškovej teploty

Ukazovatele zvyškového tepla vás ochráni pred popálením o horúci povrch varnej zóny. Akonáhle bude povrch dostatočne chladný, kontrolka zhasne.

 

Funkcia udržiavania teploty

Svoje pokrmu udržíte teplé do doby, než ich budete servírovať, vďaka funkciu udržiavania teploty . Rozpúšťajte maslo, čokoládu alebo cukor bez obáv z ich pripálenia.

 

Maximálny výkon počas chvíľky

Intenzívnu dávku tepla poskytne funkcie Power Plus , ktorá privedie liter vody do varu už počas 3 minút a ešte rýchlejšie rozpáli panvicu. Ušetrí vám tak veľa času pri varení.

 

Bezpečnostná poistka

Nechcenej manipulácii s varnou doskou zabráni detská poistka , ktorá uzamkne celý ovládací panel a minimalizuje riziko popálenia.

 

Funkcia konfitovania

Odvážte sa na pečenie mäsa v hlbokej vrstve tuku pri nízkej a konštantnej teplote vďaka priamej funkciu konfitovania .

 

Technické špecifikácie

indukčná sklokeramická varná doska • šírka 60 cm • 4 varné zóny • pripojenie 220–240 V/400 V • bez rámčeka • dotykové ovládanie MultiSlider • funkcia Power Plus pre maximálny výkon varnej zóny • funkcia Stop & Go pre okamžité zastavenie varenia • funkcia udržiavania teploty • bezpečnostné prvky: indikátory zvyškového tepla, detská poistka • V × Š × H: 5 × 60 × 51 cm

O značke Teka

 

História spoločnosti Teka sa začala písať v roku 1924, kedy Karl Thielman založil v Nemecku firmu na výrobu poľnohospodárskych strojov. V prvých rokoch sa zameral na toto odvetvie. Krátko potom začal pracovať s nerezovou oceľou, čo bol kľúčový krok vpred v histórii korporácie. V roku 1957 vstúpil do spoločnosti ako partner Helmut Klein. Vtedy vznikla ochranná známka Teka, ktorá je zložená z iniciál oboch zakladateľov: Thielmann & Klein.

V súčasnej dobe polovica španielskych domácností vlastní spotrebič Teka , a značka je prítomná vo viac ako 100 miliónov domácností po celom svete. Teraz, vďaka nám, si spotrebiče tejto legendárnej značky môžete zaobstarať aj Vy a za najnižšie ceny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: