Vonkajší tepelný žiarič Landmann 12016ST

Vonkajší tepelný žiarič v atraktívnom nerezovom prevedení je výborne využiteľný na zvýšenie tepelnej pohody za chladného počasia vo vonkajšom prostredí alebo dobre vetraných priestoroch - napr. vykurovanie altánkov, záhradných reštaurácií, terás, pergol či predzáhradiek.

Môžeme doručiť do:
30.11.2022
Skladom u nás
Kód: 22825
Značka: Landmann
€239,90
Kategória: Nejlacnějšie vonkajšie ohrievače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 18.5 kg
Typ: plynová
Umiestnenie: Volně stojící
Výkon: 11 000 W
Výška: 220 cm
Farba: stříbrná
Hmotnosť: 18.5 kg
Landmann 12016ST
Akcia

Zaobstarajte si   tepelný žiarič Landmann 12016ST   v nerezovom prevedení a chladné počasie už vás z terasy nevyženie. Hodí sa na vyhrievanie vonkajších a dobre vetraných priestorov, ako sú altány, pergoly či predzáhradky.   Horák Smart-Tech s výkonom až 11 kW   má prekvapivo   nízku spotrebu plynu   a zároveň takmer   o tretinu nižšie emisie oxidu uhličitého   oproti bežným horákom.

Integrované zapaľovanie

Prednosťou žiariča je jeho jednoduchá inštalácia aj obsluha. Horák poháňa   propán-bután , ideálne z 10kg fľaše, ktorú schováte do stojana. Alternatívne je možné použiť aj 5kg fľašu, ktorú je ale potrebné postaviť na nehorľavú podložku tak, aby k nej dosiahla spojovacia hadica. Potom už len stačí zapáliť pomocou   mechanického zapaľovania typu Piezo , ktoré vytvára elektrické iskry, a tešiť sa z príjemného tepla.

Poistka pre prípad nehody

Výkon   môžete regulovať v rozmedzí   od 5 do 11 kW . Pri maximálnom výkone horák spotrebuje   786 g plynu za hodinu . Pri dodržaní všetkých bezpečnostných pravidiel je použitie plynového žiariča úplne bez rizika. Pokiaľ dôjde k prevrhnutiu zariadenia,   poistný ventil   zastaví prívod plynu a plameň tým pádom zhasne. Výrobca však odporúča umiestniť žiarič najmenej meter od horľavých materiálov.

Bytelné prevedenie pre dlhú životnosť

Tepelný žiarič značky Landmann o celkovej   výške 215 cm   a   váhe 14,3 kg   je opatrený   kolieskami   pre ľahšiu manipuláciu pri premiestňovaní.   Odrazný reflektor   v hornej časti, ktorý rozptyľuje teplo do okolia, má   priemer 75 cm . Telo a horák sú vyrobené z kvalitnej   nerezovej ocele , zatiaľ čo reflektor z alumínia . V balení nájdete všetko príslušenstvo vrátane   pripojovacia hadica a redukčného ventilu .

Parametre

Výkon: 5 – 11 kW

Reflektor 75 cm

Výška ohrievača 220 cm

Výkon porovnateľný s bežným   14 kW horákom pri nižšej spotrebe plynu až o 30 %

Nižšie emisie CO2 o 30 % oproti štandardným horákom

Hmotnosť: 19 kg

Piezo zapaľovanie

Kolieska na transport

Zdroj energie: PB fľaša 10 kg

Spotreba plynu: 720 g/h (pri maximálnom výkone)

Bezpečnostný ventil (pre prípad pádu ohrievača)

Telo a horák z nerez ocele, reflektor aluminium

CE certifikácia

Hadica + regulátor tlaku súčasťou balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: