Viacúčelový vysávač Kärcher WD 3 1.628-104.0

Máte dosť neustáleho prepínania medzi rôznymi nástrojmi na upratovanie domu, dielne a vonkajších priestorov? S viacúčelovým vysávačom Kärcher WD 3 je to minulosťou! S príkonom 1000 W a unikátnou teleskopickou rúrkou, ktorá sa rozpína ​​až na fantastických 2 metre , sa dostanete všade, kde je to potrebné – bez námahy a bez kompromisov.

Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 27039
Značka: Kärcher
€78,90
Kategória: Najlacnejšie vysávače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6 kg

Prečo si vybrať práve Kärcher WD 3?

  1. Všestrannosť - Či už potrebujete vyčistiť dielňu, odstrániť lístie z chodníka alebo povysávať auto, WD 3 je vaša jediná možnosť pre všetky tieto úlohy.

  2. Tichá prevádzka - S hladinou hluku iba 60 dB môžete vysávať kedykoľvek bez toho, aby ste rušili svoje okolie. Ideálne pre domáce kancelárie a rodiny s malými deťmi!

  3. Praktické uloženie kábla - Nikdy viac zmätené káble! Vďaka šikovnému systému uloženia kábla bude váš vysávač vždy pripravený na použitie bez toho, aby ste museli strácať čas s rozmotávaním.

  4. 15l sáčok pre dlhodobé použitie - S veľkým 15l sáčkom sa nemusíte báť častej výmeny a môžete sa sústrediť na to, čo je naozaj dôležité - dokonalé upratovanie.

  5. Ekologický a efektívny - Kärcher WD 3 je navrhnutý s ohľadom na životné prostredie, zároveň vám ale poskytne silu, ktorú potrebujete pre dokonalé upratovanie.

Nenechajte si ujsť príležitosť urobiť z upratovania radosť, nie povinnosť. Objednajte si svoj viacúčelový vysávač Kärcher WD 3 ešte dnes a zažite rozdiel, ktorý prináša vysoký výkon, všestrannosť a tichú prevádzku. Pretože upratovanie by nemalo byť boj - s Kärcherom je to vždy víťazstvo!

Viacúčelový vysávač Kärcher WD 3 1.628-104.0 6

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: