Tuna Spoločenská hra Stramat

Spoločenská hra pre celú rodinu, u ktorej zažijete nielen srandu, ale potrápite aj svoje mozgové závity.

Môžeme doručiť do:
4.10.2023
Skladom u nás
Kód: 25343
Značka: Tuna
€22,90
Kategória: Najlacnejšie stolové hry
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.4 kg
Počet hráčov: 2
Typ: strategické
Dĺžka hry: 30 min

Všetky hry z produkcie firmy Tuna sú vymýšľané v Českej republike, konkrétne pod Krušnými horami a ich výroba je realizovaná chránenými dielňami taktiež pod Krušnými horami. Kúpou tejto hry nielen že seba a svoje deti zabavíte na dlhé hodiny, ale prispejete aj na dobrú vec. Všetku ponuku spoločenských hier zn. Tuna nájdete tu.

Hra STRAMAT je skvelá strategická hra pre 2 hráčov od 7 rokov.

Ide v podstate o dve hry. Jedna je zameraná na sčítanie a odčítanie a druhá na násobenie a delenie. Hra sa spravidla trvá okolo 20 min, záleží na tom akú taktiku hráči zvolia a ako dobre vedia počítať.

Je to hra, ktorá nepodporuje len strategické schopnosti, ale predovšetkým sa s ňou dajú precvičiť matematické schopnosti hráča pri počítaní z hlavy (sčítanie, odčítanie násobenia a delenia). Hráči sa musia strážiť navzájom či správne počítal a umiestnil svoj žetón na hraciu plochu.

V tejto hre sa každý hráč snaží dostať svoje žetóny do víťazného radu. Hra sa hrá s priehľadnými žetónmi a umiestnenie žetónu sa vykonáva po hodení kociek a súčtu alebo násobku hodených hodnôt. Kocky majú hodnoty 1 až 10.

Pri hre na sčítanie a odčítanie sa hádže tromi týmito kockami súčasne a súčet hodnôt na kockách sa pripočíta alebo odčíta od už umiestnených žetónov alebo sa žetón mimo hracej plochy na túto hodnotu na hracej ploche pokladá. Pri hre na násobenie a delenie sa hádže dvoma týmito kockami a podľa násobku alebo podielu sa umiestňujú žetóny na hracej ploche. Nie je to hra len pre deti, ale je vhodná aj pre dospelých a seniorov. Pre všetkých, ktorí si chcú pri hre bystriť svoju myseľ a trénovať svoje početné schopnosti počítaním z hlavy.

Táto hra je pre súťaživých.

 

logo-tona

O značke Tuna

za firmou Tuna sro . stojí už 30 rokov jej zakladateľ, Krušnohorský patriot pán Ladislav Tuna . Hoci jeho firma sa zaoberá priemyselnou výrobou, jeho veľkým koníčkom sú spoločenské hry a už niekoľko rokov rodinné, detské, ale aj matematické či strategické hry sám vymýšľa. O samotnú výrobu doskových hier a ich drevených figúrok či obalov sa stará chránená dielňa aj z podhorí Krušných Hôr. Keďže naša firma pochádza z rovnakého regiónu, ba dokonca aj z rovnakého mesta Ostrova a páči sa nám patriotizmus a hrdosť na kraj, v ktorom žijeme, podnikáme a dávame prácu aj iným miestnym ľuďom, sme sa rozhodli, že spoločenské hry s nálepkou Tuna budeme ponúkať aj na našom e-shope. Kúpou akejkoľvek hry od pána Tony tak podporíte dobrú vec a zamestnanosť v nie príliš hostinnom, ale za to krásnom regióne pod Krušnými horami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: