Tuna Spoločenská hra Square

Spoločenská hra pre celú rodinu, u ktorej zažijete nielen srandu, ale potrápite aj svoje mozgové závity.

Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 25342
Značka: Tuna
€33,90
Kategória: Najlacnejšie stolové hry
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.4 kg
Počet hráčov: 3 - 4
Typ: strategické
Dĺžka hry: 20 min

Všetky hry z produkcie firmy Tuna sú vymýšľané v Českej republike, konkrétne pod Krušnými horami a ich výroba je realizovaná chránenými dielňami taktiež pod Krušnými horami. Kúpou tejto hry nielen že seba a svoje deti zabavíte na dlhé hodiny, ale prispejete aj na dobrú vec. Všetku ponuku spoločenských hier zn. Tuna nájdete tu.

Hra SQUARE je vynikajúca strategická hra pre 3 alebo 4 hráčov a to od 8 rokov.

Hra sa spravidla hrá na viac kôl. Jedno kolo hry trvá okolo 20 min. Záleží na tom akú taktiku hráči zvolia a ako rýchlo niekto urobí chybu.

Je to hra, ktorá nepodporuje len pamäť a strategické schopnosti, ale aj súťaživosť a kolektívnu spoluprácu. Hráči sa musia strážiť navzájom, pretože má každý snahu, aby bolo v banke čo najviac žetónov a súčasne sa musí snažiť, aby bol práve on kto vyhrá bánk. V tejto hre sa každý hráč snaží dostať svoje figúrky do víťazného radu.

Nie je to hra len pre deti, ale je veľmi vhodná aj pre dospelých a seniorov. Pre všetkých, ktorí si chcú pri hre bystriť svoju myseľ a mať kopu zábavy. Hrá sa o žetóny, ale môže sa určite hrať aj o drobné. Počet kôl sa riadi tým, pokiaľ majú hráči voľné žetóny alebo nedôjdu drobné.

Táto hra je pre súťaživých.

 

logo-tona

O značke Tuna

za firmou Tuna sro . stojí už 30 rokov jej zakladateľ, Krušnohorský patriot pán Ladislav Tuna . Hoci jeho firma sa zaoberá priemyselnou výrobou, jeho veľkým koníčkom sú spoločenské hry a už niekoľko rokov rodinné, detské, ale aj matematické či strategické hry sám vymýšľa. O samotnú výrobu doskových hier a ich drevených figúrok či obalov sa stará chránená dielňa aj z podhorí Krušných Hôr. Keďže naša firma pochádza z rovnakého regiónu, ba dokonca aj z rovnakého mesta Ostrova a páči sa nám patriotizmus a hrdosť na kraj, v ktorom žijeme, podnikáme a dávame prácu aj iným miestnym ľuďom, sme sa rozhodli, že spoločenské hry s nálepkou Tuna budeme ponúkať aj na našom e-shope. Kúpou akejkoľvek hry od pána Tony tak podporíte dobrú vec a zamestnanosť v nie príliš hostinnom, ale za to krásnom regióne pod Krušnými horami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: