Tuna Spoločenská hra Set4

Spoločenská hra pre celú rodinu, u ktorej zažijete nielen srandu, ale potrápite aj svoje mozgové závity.

Môžeme doručiť do:
20.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 25341
Značka: Tuna
€26,90
Kategória: Najlacnejšie stolové hry
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.4 kg
Počet hráčov: 2
Typ: strategické
Dĺžka hry: 5 min

Všetky hry z produkcie firmy Tuna sú vymýšľané v Českej republike, konkrétne pod Krušnými horami a ich výroba je realizovaná chránenými dielňami taktiež pod Krušnými horami. Kúpou tejto hry nielen že seba a svoje deti zabavíte na dlhé hodiny, ale prispejete aj na dobrú vec. Všetku ponuku spoločenských hier zn. Tuna nájdete tu.

SET 4 je skvelá dosková hra pre dvoch hráčov. Skúsenejší hráči hrajú jednu hru okolo 5 minút, preto je vhodná aj pre turnaje.

Je to hra, ktorá podporuje pamäť a taktické schopnosti hráča. SET 4 sa môže hrať aj v kolektíve, kedy sa hráči prestriedajú. Každý sa potom pristihne, že sleduje, ako postupujú práve hrajúci hráči a stráži taktiku budúcich súperov.

Niekedy to pomáha, ale verte, že každá hra je iná a plná zvratov. Keď si myslíte, že to máte vyhraté, tak ajhľa a prehra je tu.

Celá hra spočíva v tom, že sa každý hráč snaží docieliť toho, že vyrovná štyri figúrky svojej farby na hracej ploche vodorovne, zvisle alebo uhlopriečne. Pri tejto snahe, mu v tom súper zabraňuje, zakrývaním svojimi väčšími figúrkami a tým sa súčasne pokúša docieliť ten istý výsledok, teda mať štyri figúrky vo svojej farbe v jednom rade. Figúrky sú vyrobené z bukového dreva a sú príjemné na dotyk. Táto hra je vhodná pre každého. Nie je to len hra pre deti, ale aj pre dospelých a seniorov. Najlepšie je ju hrať na niekoľko víťazných hier za sebou. Až potom sa ukáže lepší hráč.

Táto hra vás vtiahne a budete ju hrať opakovane a neomrzí, nielen pre deti od 5 rokov.

 

 

logo-tona

O značke Tuna

za firmou Tuna sro . stojí už 30 rokov jej zakladateľ, Krušnohorský patriot pán Ladislav Tuna . Hoci jeho firma sa zaoberá priemyselnou výrobou, jeho veľkým koníčkom sú spoločenské hry a už niekoľko rokov rodinné, detské, ale aj matematické či strategické hry sám vymýšľa. O samotnú výrobu doskových hier a ich drevených figúrok či obalov sa stará chránená dielňa aj z podhorí Krušných Hôr. Keďže naša firma pochádza z rovnakého regiónu, ba dokonca aj z rovnakého mesta Ostrova a páči sa nám patriotizmus a hrdosť na kraj, v ktorom žijeme, podnikáme a dávame prácu aj iným miestnym ľuďom, sme sa rozhodli, že spoločenské hry s nálepkou Tuna budeme ponúkať aj na našom e-shope. Kúpou akejkoľvek hry od pána Tony tak podporíte dobrú vec a zamestnanosť v nie príliš hostinnom, ale za to krásnom regióne pod Krušnými horami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: