Tuna Spoločenská hra Helix

Spoločenská hra pre celú rodinu, u ktorej zažijete nielen srandu, ale potrápite aj svoje mozgové závity.

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 25340
Značka: Tuna
€26,90
Kategória: Najlacnejšie stolové hry
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.4 kg
Počet hráčov: 2 - 4
Typ: strategické
Dĺžka hry: 60 min

Všetky hry z produkcie firmy Tuna sú vymýšľané v Českej republike, konkrétne pod Krušnými horami a ich výroba je realizovaná chránenými dielňami taktiež pod Krušnými horami. Kúpou tejto hry nielen že seba a svoje deti zabavíte na dlhé hodiny, ale prispejete aj na dobrú vec. Všetku ponuku spoločenských hier zn. Tuna nájdete tu.

Hra HELIX je zábavná hra pre 2 až 4 súťaživých hráčov (môžu ju hrať aj viac ako 4 hráči naraz, stačí pridať figúrku a podeliť sa o žetóny).

Hra sa spravidla hrá okolo 60 min., záleží na tom koľko šťastia hráči pri hre majú.

Je to hra, ktorá sa hrá s tromi kockami a hrá sa o žetóny. Hra je veľmi akčná a plná zvratov. Každý hráč sa môže dostať veľmi rýchlo k banku pokiaľ bude mať šťastie, ak nie, tak sa môže tiež veľmi rýchlo stať, že bude opakovane na štarte. Skoro pri každom hode musí vkladať niečo do banku alebo niečo vyhrať z banku. Hra sa hrá o žetóny, ale môže sa určite hrať aj o drobné.

Veľkou výhodou tejto hry je, že prichádzajúci hráč sa môže kedykoľvek v priebehu bežiacej hry do hry pripojiť vložením základného vkladu do banku a postavením figúrky na štart. Hráč môže kedykoľvek hru prerušiť a zase po návrate do hry pridať bez toho, aby sa tým hra zastavila pre ostatných hráčov. Taktiež môže ľubovoľný hráč z hry odísť bez toho, aby to hru pre ostatných zastavilo. Iba stráca vložený priebežný vklad do banku.

Nie je to hra len pre deti, ale je veľmi vhodná aj pre dospelých a seniorov. Pre všetkých, ktorí sa chcú pri hre dobre baviť a sú súťaživí a pokúšať svoje šťastie. Táto hra je pre súťaživých.

 

 

logo-tona

O značke Tuna

za firmou Tuna sro . stojí už 30 rokov jej zakladateľ, Krušnohorský patriot pán Ladislav Tuna . Hoci jeho firma sa zaoberá priemyselnou výrobou, jeho veľkým koníčkom sú spoločenské hry a už niekoľko rokov rodinné, detské, ale aj matematické či strategické hry sám vymýšľa. O samotnú výrobu doskových hier a ich drevených figúrok či obalov sa stará chránená dielňa aj z podhorí Krušných Hôr. Keďže naša firma pochádza z rovnakého regiónu, ba dokonca aj z rovnakého mesta Ostrova a páči sa nám patriotizmus a hrdosť na kraj, v ktorom žijeme, podnikáme a dávame prácu aj iným miestnym ľuďom, sme sa rozhodli, že spoločenské hry s nálepkou Tuna budeme ponúkať aj na našom e-shope. Kúpou akejkoľvek hry od pána Tony tak podporíte dobrú vec a zamestnanosť v nie príliš hostinnom, ale za to krásnom regióne pod Krušnými horami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: