Tuna Spoločenská hra Gestrat

Spoločenská hra pre celú rodinu, u ktorej zažijete nielen srandu, ale potrápite aj svoje mozgové závity.

Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 25338
Značka: Tuna
€31,90
Kategória: Najlacnejšie stolové hry
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.4 kg
Počet hráčov: 2
Typ: strategické
Dĺžka hry: 15 min

Všetky hry z produkcie firmy Tuna sú vymýšľané v Českej republike, konkrétne pod Krušnými horami a ich výroba je realizovaná chránenými dielňami taktiež pod Krušnými horami. Kúpou tejto hry nielen že seba a svoje deti zabavíte na dlhé hodiny, ale prispejete aj na dobrú vec. Všetku ponuku spoločenských hier zn. Tuna nájdete tu.

Hra GESTRAT je hra pre náročných. Je to geometrická strategická hra. Dá sa hrať 5 minút ale aj 25 min. Záleží na tom, ako rýchlo niekto urobí chybu.

Je to hra, ktorá nepodporuje len pamäť a strategické schopnosti, ale aj plošnú priestorovú predstavivosť. Hráč musí mať stále predstavu o situácii na celej hracej ploche. Každá hra je iná a nemožno si vybudovať nejaký systém k úspechu. Prehráva hráč, ktorý stratí prehľad alebo zabudne čo je zakryté. V tejto hre sa každý hráč snaží dostať svoje figúrky do víťazného obrazca. Či je to oblúk, štvorec, obdĺžnik, či priamka alebo uhlopriečka. Hráči si môžu sami určiť náročnosť hry tým, že nejakú konšteláciu postavenie pri hre vynechajú. Napríklad tým, že nebudú hrať na štvorce a uhlopriečky. Môže to byť ale aj iný vynechaný útvar. Tým si uľahčí spôsob hry. Nie je to hra len pre deti, ale je veľmi vhodná aj pre dospelých a seniorov. Pre všetkých, ktorí si chcú pri hre bystriť svoju myseľ.

 

logo-tona

O značke Tuna

za firmou Tuna sro . stojí už 30 rokov jej zakladateľ, Krušnohorský patriot pán Ladislav Tuna . Hoci jeho firma sa zaoberá priemyselnou výrobou, jeho veľkým koníčkom sú spoločenské hry a už niekoľko rokov rodinné, detské, ale aj matematické či strategické hry sám vymýšľa. O samotnú výrobu doskových hier a ich drevených figúrok či obalov sa stará chránená dielňa aj z podhorí Krušných Hôr. Keďže naša firma pochádza z rovnakého regiónu, ba dokonca aj z rovnakého mesta Ostrova a páči sa nám patriotizmus a hrdosť na kraj, v ktorom žijeme, podnikáme a dávame prácu aj iným miestnym ľuďom, sme sa rozhodli, že spoločenské hry s nálepkou Tuna budeme ponúkať aj na našom e-shope. Kúpou akejkoľvek hry od pána Tony tak podporíte dobrú vec a zamestnanosť v nie príliš hostinnom, ale za to krásnom regióne pod Krušnými horami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: