Tuna Spoločenská hra Future

Spoločenská hra pre celú rodinu, u ktorej zažijete nielen srandu, ale potrápite aj svoje mozgové závity.

Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 25337
Značka: Tuna
€23,90
Kategória: Najlacnejšie stolové hry
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.4 kg
Počet hráčov: 1
Typ: naučné
Dĺžka hry: 20 min

Všetky hry z produkcie firmy Tuna sú vymýšľané v Českej republike, konkrétne pod Krušnými horami a ich výroba je realizovaná chránenými dielňami taktiež pod Krušnými horami. Kúpou tejto hry nielen že seba a svoje deti zabavíte na dlhé hodiny, ale prispejete aj na dobrú vec. Všetku ponuku spoločenských hier zn. Tuna nájdete tu.

Hra FUTURE je skvelou hrou pre jedného hráča! Máte doma malého premýšľavca, ktorý sa často nudí a nevidíte radi, keď svoj čas trávia na mobile? Zaobstarajte mu hru Future !
 
Ide o hru, s ktorou si podľa dátumu narodenia a požadovaného denného dátumu urobíte denný horoskop alebo ak chcete kondiciogram.
 
Samozrejme záleží aj na tom, či ste žena alebo muž av akom ste znamení zverokruhu, to hra tiež zohľadňuje. Hra vám ukáže, ako na tom k tomu dňu budete s láskou, peniazmi, psychikou, kondíciou, šťastím, rodinou, zdravím a úspechom. Jednoducho so všetkým, čo potrebujete v predstihu vedieť.
 
Nie je to skvelé, že niečo také je? Táto hra vám zaberie cca. 20 minút a ste pripravení a viete čo vás čaká. Odporúčaný vek hráča je od 12 rokov
 
Najlepšie je si ju zahrať deň pred dňom, o ktorom chcete vedieť aký bude. Ale pozor, len raz na každý deň. Opakovaná hra z dôvodu, že sa vám budúcnosť predpovedaná hrou nepáči, nie je možná. Výsledky už nie sú k ničomu, pretože už sú neplatné. To ľahko zistíte pokusom.

Táto hra je pre tých, ktorí chcú byť pripravení a milujú mystiku.

logo-tona

O značke Tuna

za firmou Tuna sro . stojí už 30 rokov jej zakladateľ, Krušnohorský patriot pán Ladislav Tuna . Hoci jeho firma sa zaoberá priemyselnou výrobou, jeho veľkým koníčkom sú spoločenské hry a už niekoľko rokov rodinné, detské, ale aj matematické či strategické hry sám vymýšľa. O samotnú výrobu doskových hier a ich drevených figúrok či obalov sa stará chránená dielňa aj z podhorí Krušných Hôr. Keďže naša firma pochádza z rovnakého regiónu, ba dokonca aj z rovnakého mesta Ostrova a páči sa nám patriotizmus a hrdosť na kraj, v ktorom žijeme, podnikáme a dávame prácu aj iným miestnym ľuďom, sme sa rozhodli, že spoločenské hry s nálepkou Tuna budeme ponúkať aj na našom e-shope. Kúpou akejkoľvek hry od pána Tony tak podporíte dobrú vec a zamestnanosť v nie príliš hostinnom, ale za to krásnom regióne pod Krušnými horami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: