Tlapková patrola film 2 auto s figúrkou Chase na diaľkové ovládanie

Vydajte sa na záchrannú akciu rýchlejšie ako kedykoľvek predtým s autom na diaľkové ovládanie z filmu Tlapková patrola: vo veľkofilme! Vďaka autentickým detailom a štylizácii vyzerajú Chase a jeho policajné auto rovnako ako vo filme Tlapková patrola a budú skvelým prírastkom do zbierky všetkých fanúšikov Tlapkové patroly!

Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 26991
Značka: Spin Master
€24,90
Kategória: Najlacnejšie autá, lietadlá, lode
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.45 kg
Položka bola vypredaná…

Tento model auta Tlapkové patroly meria 18 centimetrov na dĺžku a je 7,5 centimetra vysoký, má superelegantný dizajn a vzrušujúce zvukové efekty so synchronizovanými blikajúcimi svetlami , takže ide o fantastický prírastok do zbierky všetkých fanúšikov Tlapkové patroly (batérie sú súčasťou balenia)!

Chase má na sebe svoju modrú uniformu z filmu Tlapková patrola: vo veľkofilme, s priesvitnými časťami a krásnou helmou. Posaďte Chase na sedadlo jeho policajného auta, čím aktivujete osvetlenie na rôznych miestach auta, a sledujte, ako sa mu rozsvietia labky, aby bola záchranárska misia napínavejšia a zábavnejšia, keď s jeho záchranárskym vozidlom budete jazdiť z jednej misie na druhú!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: