Teplovzdušná fritéza Philips HD 9200/90

Medzi zákazníkmi veľmi obľúbená a kvalitná teplovzdušná fritéza značky Philips . Jedine u nás za najnižšiu cenu as doručením maximálne do dvoch pracovných dní.

Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 26010
Značka: Philips
€79,90
Kategória: Najlacnejšie fritovacie hrnce
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.1 kg

Rozlúčte sa s veľmi mastnými pokrmami a privítajte zdravšie varianty svojich obľúbených jedál! Multifunkčná teplovzdušná fritéza Philips HD9270/90 využíva horúci prúd vzduchu, ktorý každú ingredienciu pripraví tak, aby bola na povrchu dokonale chrumkavá, a stačí na to iba malé množstvo oleja alebo žiadny. Pokrmy pripravené týmto spôsobom obsahujú až o 90% menej tuku.** Technológia Rapid Air umožňuje prúdenie horúceho vzduchu vo vnútri prístroja a pomáha rovnomerne prepekať všetky suroviny pre tie najlepšie a najrýchlejšie výsledky. Multifunkčná fritéza toho ale zvládne oveľa viac než len vyprážať: vie piecť, grilovať, restovať a ohrievať pokrmy. Inšpiráciu na ďalšiu prípravu pokrmov nájdete v bezplatnej mobilnej aplikácii NutriU. Fritovací kôš prístroja má objem 4,1 l , čo vystačí až na 4 porcií jedla. Prístroj sa veľmi ľahko čistí, odnímateľné súčasti majú nepriľnavú povrchovú úpravu a môžete ich vložiť aj do umývačky riadu.

Teplovzdušná fritéza Philips HD 9200 8

Technológia Rapid Air

Multifunkčná teplovzdušná fritéza má špeciálne navrhnuté dno v tvare hviezdice, ktoré napomáha víreniu horúceho vzduchu vo vnútri prístroja. Práve vďaka tomu budú všetky vaše jedlá dokonale chrumkavé, aj keď použijete len veľmi málo oleja (alebo žiadny).

Teplovzdušná fritéza Philips HD 9200 7

Vyprážanie, pečenie, grilovanie i ohrievanie pokrmov

Popustite uzdu svojej kulinárskej fantázii – Philips Airfryer XL Connected dokáže nielen zdravším spôsobom vyprážať, ale aj piecť, grilovať alebo opekať. Vopred pripravené jedlo je možné rýchlo ohriať podobne ako v mikrovlnnej rúre.

Teplovzdušná fritéza Philips HD 9200 3

Aplikácia NutriU

Popustite uzdu svojej kulinárskej fantázii a vyskúšajte nejaký z viac ako 200 receptov určených pre spotrebiče Philips! Bezplatná aplikácia NutriU je dostupná pre systémy iOS a Android a je plne v slovenskom jazyku. Čakajú vás tipy na zdravé raňajky, obedy aj večere, články s nutričnými tipmi a praktické informácie o vašom novom kuchynskom pomocníkovi. Pripraviť chutné a zároveň výživovo hodnotné domáce jedlo nikdy nebolo jednoduchšie.

Teplovzdušná fritéza Philips HD 9200 6

Bez neporiadku a zápachu

Všetky odnímateľné časti sú vhodné do umývačky a zbavia vás tak zdĺhavého omývania. Navyše vyprážanie vzduchom váš domov nezaplní zápachom ako tradičné vyprážanie alebo použitie bežných fritéz . Už žiadny zápach prepáleného oleja u vás doma.

Teplovzdušná fritéza Philips HD 9200 5

Technické špecifikácie

 • Výkonná fritéza vhodná do menších domácností
 • Vhodná na vyprážanie, pečenie, grilovanie a ohrievanie
 • Zdravé vyprážanie s teplovzdušnou technológiou Rapid Air – až o 90% menej tuku
 • Aplikácia NutriU vám pomôže so zdravým stravovaním
 • Kapacita cca 0,8 kg/4,1 l na 4 porcie
 • Kompaktný dizajn s jednoduchým ovládaním
 • Odnímateľné diely je možné umývať v umývačke riadu
 • Časovač až na 60 min.
 • Nastaviteľná teplota do 200 °C
 • Príkon: 1 400 W
 
Materiál
 • Plast
Rozmery
 • cca 36 x 26,4 x 29,5 cm
Hmotnosť
 • cca 4,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: