Svetlo na bicykel s Powerbankou Orava ET3-E067-1 predné, Farba modrá

Predné svietidlo na bicykel so šikovnými a vychtanými funkciami. Len u nás skladom a za najnižšiu cenu v SR.

Môžeme doručiť do:
29.9.2023
Skladom u nás
Kód: 22732
Značka: Orava
€49,90
Kategória: Najlacnejšie svetlá na bicykel
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.4 kg
Umiestnenie: přední
LED: ano
USB: ano
Dosvit: 200 m

Perfektné predné svietidlo na bicykel 4v1! okrem výkonného LED osvetlenia, ktoré v tme dosiahne až 200 metrov pred bicykel, slúži zároveň ako držiak na mobil a ako powerbanka, teda nabíjačka Vášho telefónu. Elektronický klaksón s 5 rôzne voliteľnými zvukmi je už čerešnička na torte.

Šikovným pomocníkom pre každého cyklistu je multifunkčné zariadenie Orava ET3-E067-1 . Spája v sebe výhody viacerých pomocníkov, ktorých ako cyklisti jednoznačne oceníte. Poslúži vám ako predné nabíjacie svetlo , ako nabíjačka a držiak na telefón aj ako elektrický klaksón . Zariadenie stačí doma nabiť, namontovať na riadidlá bicykla a bezpečná jazda vďaka dostatočnému svetlu, výraznému zvuku a mobilu s cyklokrasou môže začať. Ako výkonné predné svetlo vám osvetlí cestu do vzdialenosti až 200 metrov so svietivosťou 550 lúmenov v troch režimoch – silným svetlom, slabým svetlom a blikaním. Bezpečne si doň upevníte mobilný telefón so šírkou 5,8 až 9 cm a vďaka funkcii powerbanky sa vám bude počas jazdy taktiež nabíjať. Na záver ho oceníte ako elektrický klaksón , ktorý až 5 rôznymi zvukmi s hlučnosťou 130 dB bude vášmu okoliu dôrazne signalizovať, že je vám potrebné uhnúť sa z cesty. Orava ET3-E067-1 sa ľahko montuje a používa a patrí do vysnívanej výbavy nejedného cyklistu.

Svetlo

svetlo na bicykel

Vďaka svietivosti až 550 lúmenov vám zariadenie aj uprostred noci poskytne dostatok svetla s dosahom až 200 metrov , aby bola vaša jazda čo najbezpečnejšia na cestách aj na lesných chodníčkoch. Podľa potreby si na svetle môžete nastaviť jeden z troch režimov svietenia - silné svetlo v noci,   slabé svetlo , keď sa ešte len stmieva, a blikanie , aby vás bolo aj z diaľky dobre vidieť.

Nabíjačka

svetlo na bicykel 1

Zariadenie funguje aj ako powerbank s kapacitou batérie 4 000 mAh . Pohodlne vám umožní nabiť si mobilný telefón , aby ste počas jazdy nezostali bez mapy či možnosti dovolať sa.

Klaksón

svetlo na bicykel 2

Zariadenie vám výborne poslúži aj ako elektrický klaksón , keď potrebujete ostatným účastníkom prevádzky signalizovať, že sa blížite. Na výber máte 5 rôznych výstražných zvukov s hlasitosťou 130 dB , čo je dostatočná výbava na to, aby boli chodci aj ostatní cyklisti v pozore a dokázali sa vám včas vyhnúť z cesty.   Tlačidlo diaľkového ovládania klaksónu si jednoducho namontujete na riadidlá bicykla, aby ste ho mali v prípade potreby nadosah, a káblom ho pripojíte do microUSB vstupu Orava ET3-E067-1.

Ochrana aj v daždivom počasí

svetlo na bicykel 3

Zariadenie je chránené proti striekajúcej vode – stupeň krytia IPX4 . Aj v prípade daždivého počasia sa nemusíte obávať, že by sa vám „utopilo“.

Parametre:

Farba Modrá/Čierna
Rozmery (cm) 9 x 11 x 13.5
Hmotnosť (kg) 0,3
Funkcia power banky Áno
Prevádzková doba nabitej batérie 4-8 h
Doba nabíjania vybitej batérie: 3-5 h
Napájanie jednosmerné napätie 5 V/ 1 A
Hlučnosť klaksónu 130 dB
Svietivosť 550 lúmenov
Vhodné pre mobilné telefóny so šírkou 5.8 – 9 cm
Batérie vstavaná Li-ion batéria, 4000 mAh
Stupeň krytia IPX4

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: