Sušička potravín G21 Mistral

Prebytky zo záhradky nevyhadzujte, ale usušte si ich na neskoršie použitie. V sušičke ovocia G21 Mistral si pripravíte výborné domáce sušené pochúťky . Oproti kupovaným produktom budete mať istotu, že výrobky neobsahujú ani stopu po škodlivej chémii. Naopak si zachovávajú maximálny možný podiel vitamínov a ďalších zdraviu prospešných látok. Konzumáciou domácich sušených výrobkov toho teda urobíte veľa pre svoje zdravie a navyše si výborne pochutnáte!

Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 25612
Značka: G21
€289,90
Kategória: Najlacnejšie sušičky potravín
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 17 kg

Dokonalé výsledky sušenia

Spoločne so sušičkou ovocia obdržíte 10 kvalitných plat a 10 vložiek so sieťovaním . Prístroj stačí zapnúť, nastaviť teplotu a dobu sušenia a potom už celé nechať na sušičke. Nemusíte si lámať hlavu s prehadzovaním plat či s otáčaním surovín, horizontálne prúdenie zaisťuje dokonale rovnomerný rozvod vzduchu po celom vnútrajšku sušičky . Nech teda plech umiestnite do ktorejkoľvek časti prístroja, výsledky sušenia budú vždy perfektné. Vysoký výkon 1 100 W sa navyše nestratí ani v komerčných priestoroch. So sušičkou ovocia G21 Mistral usušíte čokoľvek chcete a presne tak, ako chcete!

Sušička potravín G21 Mistral

Bytelné prevedenie z nerezu

Sušička ovocia G21 Mistral je kompletne vyrobená z nerezu. Ten vyniká svojou vysokou odolnosťou voči poškodeniu aj vysokým teplotám. Jedná sa o zdravotne úplne nezávadný materiál, ktorý nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť . Údržba sušičky tak bude veľmi jednoduchá. Nerezové sú tiež dvierka, ktoré zaisťujú efektívnejšie sušenie s menšou spotrebou elektrickej energie.

Špeciálne jemné sitá

Chceli by ste si pripraviť nefalšované domáce müsli? Alebo by ste radi usušili drobné suroviny ako sú huby alebo bylinky? So sušičkou G21 Mistral to nie je žiadny problém. Stačí nerezové platá vymeniť za vložky s jemným sieťovaním. V balení ich nájdete hneď 10 kusov.

Sušička potravín G21 Mistral 1

Nadštandardná kapacita

So sušičkou ovocia G21 Mistral toho usušíte naozaj veľa! Disponuje mimoriadne veľkou plochou na sušenie 15 210 cm2. Pojme tak až 10 vrchovato naplnených plat s rozmermi 38 × 38 cm.

Sušička potravín G21 Mistral 3

Dokonalý prehľad o stave sušenia

Potrebujete skontrolovať priebeh sušenia? Zabudnite na neustále otváranie dvierok, kedy do útrob spotrebiča zbytočne púšťate chladný vzduch. Výrobca sušičku vybavil priehľadným okienkom, cez ktoré dovnútra zariadenia môžete kedykoľvek pohodlne nahliadnuť.

Jednoduché používanie

Ovládanie sušičky ovocia je maximálne intuitívne. Nakrájate suroviny a na pláte ich vložíte dovnútra. S digitálnym regulátorom teploty budete mať absolútnu kontrolu nad teplotou, pomocou časovača zase ľahko nastavíte dobu prípravy. Po uplynutí danej doby sa prístroj sám automaticky vypne.

Sušička potravín G21 Mistral 2
Špecifikácia
  • Sušička potravín s príkonom 1 100 W je vhodná ako pre domácnosti, tak aj pre komerčné prevádzky
  • Digitálne nastavenie teploty s časovačom, ktorý po skončení sušičku vypne
  • Horizontálne prúdenie vzduchu pre dokonalé a rovnomerné sušenie potravín
  • 10 vložiek s jemným sieťovaním na sušenie menších surovín
  • Dvojité steny zdokonaľujú tepelnoizolačné vlastnosti
  • Nerezové platy sú vhodné do umývačky riadu
  • Dvierka s okienkom na kontrolovanie procesu sušenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: