DORUČENIE POD STROMČEK: garantujeme včasné dodanie pri uskutočnenej objednávke najneskôr do stredy 20. decembra do 12:30 hod.

Sušička ovocia G21 Breezer

Horizontálne sušička potravín G21 Breezer je menšou sestrou sušičky G21 Mistral. So svojimi 6 nerezovými sušiacimi podnosy a 6 jemnými sušiacimi vložkami je vďaka kompaktnejšiu prevedenie ideálne pre domáce použitie alebo do prevádzok s menšou pracovnou plochou. Všetko ovocie, zeleninu, bylinky, huby aj mäso usuší dokonale, rovnomerne a jednoducho. Nemusíte přeskládávat plata ani otáčať suroviny. Dokonca sa nemusíte zaoberať ani údržbou sušičky, vďaka použitým materiálom je odolná a ľahko sa čistí.

Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 18822
Značka: G21
€189,90
Kategória: Najlacnejšie sušičky potravín
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 8 kg
Položka bola vypredaná…

Nerezové prevedenie tela aj plat

Vyrobili sme ju prevažne z nerezu. Telo i 6 sušiacich plat. K sušičke ďalej dostanete aj   6 sušiacich vložiek s jemným sieťovaním, vyrobených zo zdravotne nezávadného   odolného plastu.

zdravotne nezávadný   materiál, ktorý nepotrebuje žiadnu zvláštnu starostlivosť a má   extra vysokú odolnosť, sušičke G21 Breezer naozaj pristane. K vynikajúcim vlastnostiam získala aj elegantný a profesionálny vzhľad.

paradajky pripravená na sušenie v sušičke G21 Breeze

Kontrola nad priebehom sušenie

Sušička potravín G21 Breezer má na rozdiel od bežných sušičiek tiež   nerezová dvierka, ktoré zaisťujú nižšiu spotrebu energie, dokonalú cirkuláciu vzduchu, efektívnejšie sušenie a skracujú dobu sušenia potravín. Aby ste dvierka v priebehu sušenia nemuseli otvárať a do sušičky sa tak nedostal chladný vzduch, vybavili sme ich   okienkom. Ľahko a rýchlo tak zistíte stav sušeného ovocia, zeleniny, byliniek, húb alebo mäsa. Vďaka dvierkam môžete tiež vyňať ľubovoľný počet plat a sušiť na menšom počte bez obáv z narušenia kvality sušenia.

Výkonom je nadpriemerná vo svojej triede

Najdôležitejšími faktormi, podľa ktorých spoznáte naozaj dobrú sušičku, je už spomínané prevedenie, ktoré je podstatné pre rovnomerné a efektívne sušenie, a tiež výkon sušičky potravín. G21 Breezer suší   s výkonom 650 W, čo je ideálne výkon aj pre komerčné prevádzky.

Krásna a múdra, navyše s plnou výbavou

Riadiaca jednotka sušičky G21 Breezer má dokonale riešenú elektroniku,   ovládanie je intuitívne a jednoduché.   časovač   stráži dobu prípravy a po skončení sušenia sušičku sám vypne.   regulátor teploty   vám dáva absolútnu kontrolu nad sušiacim procesom. Usušte si to, čo chcete, presne tak, ako to chcete.

otecko so synom pripravujúce ovocia na sušenie v sušičke G21 Breeze

K sušičke navyše získate nielen 6 základných sušiacich plat v nerezovom prevedení, ale aj   6 vložiek s jemným sieťovaním. Využijete ich pre   sušenie drobných surovín, ako sú napríklad huby či bylinky alebo dokonalé domáce musli.

hlavné prednosti

  • nerezové prevedenie
  • Dvierka s okienkom
  • Digitálne nastavenie teploty s časovačom
  • Horizontálne prúdenie vzduchu pre dokonalé a rovnomerné sušenie potravín
  • 6 vložiek s jemným sieťovaním na drobnejšie suroviny
  • Dvojité steny zdokonaľujú tepelnoizolačné vlastnosti
  • Nerezová plata možno umývať v umývačke riadu

špecifikácie

počet plat 6
Plocha pre sušenie 6039 cm2
rozmer plata 33 x 30,5 cm
Výška medzery medzi platmi 4 cm
výkon 650 W
Digitálne nastavenie teploty 35 - 75 ° C
digitálny časovač áno
rozsah časovača 30 min až 48 hodín
automatické vypnutie áno
hlučnosť 52 dB
materiál nerez
hmotnosť 8 kg
Rozmery (Š x V x H) 340 x 310 x 450 mm
Rozmery balenia (Š x V x H) 390 x 380 x 510 mm

obsah balenia

  1. Sušička potravín G21 Breezer
  2. 6 základných sušiacich plat
  3. 6 vložiek s jemným sieťovaním

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: