Solárna sprcha Planet Pool Lobos

Solárna sprcha, objem zásobníka 10 l, výška 216 cm, priemer sprchovej hlavice 7 cm, hmotnosť 3,3 kg. Vyrobená z PVC odolného voči UV žiareniu. Hadicová rýchlospojka a montážne skrutky súčasťou balenia.

Môžeme doručiť do:
2.10.2023
Skladom u nás
Kód: 4038755057860
Značka: Planet Pool
€82,90
Kategória: Najlacnejšie záhradné sprchy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.1 kg
Druh: solární
Typ: sprchy
Objem: 10 l
Výška: 216 cm
Hmotnosť: 3,3 kg
Materiál: plastové
Na hadici: ano
Zásobník: ano

Solárna sprcha Planet Pool Lobos

Praktická solárna sprcha, ktorá sa hodí do každej záhrady. Sprcha je vyrobená z kvalitného PVC odolného voči UV žiareniu, má zásobník s objemom 10 la výšku 216 cm. Pripojenie na prívod vody je veľmi jednoduché pomocou hadicovej rýchlospojky (súčasťou balenia). Sprcha je dvojdielna, takže ju je možné ľahko zložiť a previezť na iné miesto.

Solárna sprcha je ideálny zdroj teplej vody bez použitia elektriny. Voda je v solárnom zásobníku jednoducho ohrievaná slniečkom až na 60 °C. K tomu prispieva aj čierne prevedenie sprchy. Sprcha je vybavená miešacou pákovou batériou, aby ste si nastavili teplotu vody, ktorá vám bude vyhovovať.

Montáž sprchy je veľmi jednoduchá a zvládnete ju sami. Solárna sprcha sa pripevní k podkladu pomocou 4 skrutiek, ktoré sú súčasťou balenia. Potom už stačí pripevniť záhradnú hadicu a je to hotové. Pokiaľ nechcete sprchu pripevňovať k zemi, môžete k sprche dokúpiť podlahový podstavec a pripevniť k sprchu k nemu. Pokiaľ je podstavec dostatočne veľký (napr. Podstavec k solárnej sprche Planet Pool), zaistí samonosnosť sprchy a nie je ho potrebné viac kotviť. Podstavec je praktickým doplnkom k solárnej sprche - je protišmykový, bezpečný a s odtokom vody. Sprchu pripevnenú k podstavcu je možné ľahko preniesť na iné miesto v záhrade.

Sprcha slúži nielen na osvieženie, ale odporúčame sa osprchovať pred každým kúpaním vo vašom bazéne. Do vody sa potom dostáva menej nečistôt, čo znižuje spotrebu bazénovej chémie a potrebu starostlivosti o bazén.

Aby ste všetko dotiahli k dokonalosti, odporúčame zaobstarať aj podstavec pod sprchu, ktorý má mnoho výhod. Sprcha bude na rovnom povrchu, zaistí Vám čisté nohy a zamedzíte znečisteniu bazéna.

Parametre:

Materiál PVC odolného voči UV
Použitie k bazénu aj do záhrady
Objav solárneho zásobníka 10 l
Max. teplota vody 60°C
Výška sprchy 216 cm
Váha 3,3 kg
Veľkosť sprchovacej hlavice ø 7 cm
Veľkosť základne 15 x 15 cm
Farba čierna
Dvojdielna áno
Regulácia pomeru studenej a teplej vody áno
Kohútik na oplach nôh nie
Pripojenie na záhradnú hadicu áno, súčasťou balenia
Kotvenie kotviace skrutky, súčasťou balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: