Solárna sprcha Planet Pool Exclusive

Prémiová solárna sprcha z najlepších materiálov. Vyrobená zo skla, hliníka a kvalitnej nerezovej ocele. Objem zásobníka 18 l, výška 210 cm, sprchovacia hlavica s priemerom 15 cm, hmotnosť 18 kg. Veľmi vkusné designové prevedenie. Hadicová rýchlospojka a montážne skrutky súčasťou balenia.

Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 4038755040589
Značka: Planet Pool
€549,90
Kategória: Najlacnejšie záhradné sprchy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 18 kg
Druh: solární
Typ: sprchové sloupy
Objem: 25 l
Výška: 210 cm
Hmotnosť: 18 kg
Materiál: nerezové
Na hadici: ano
Zásobník: ano

Solárna sprcha Planet Pool Exclusive

Prémiová solárna sprcha vyrobená z kvalitných materiálov - skla, hliníka a nerezovej ocele. Čelnú časť sprchy tvorí čierna sklenená doska, telo sprchy je vyrobené z nerezovej ocele, zadnú časť tvorí hliníkový solárny zásobník na vodu s objemom 18 l. Sprcha je vyrobená v Nemecku a má vysokú úroveň spracovania. Sprcha sa svojim decentným elegantným vzhľadom hodí ku všetkým prémiovým bazénom alebo do upravených záhrad, kde bude vkusným doplnkom. Sprcha je vybavená veľkou sprchovacou hlavicou, ktorá zaisťuje príjemné sprchovanie pripomínajúce ľahký letný dáždik a je vysoká 210 cm.

Pripojenie na prívod vody je veľmi jednoduché pomocou hadicovej rýchlospojky (súčasťou balenia). Sprcha je dvojdielna, takže ju je možné ľahko zložiť a previezť na iné miesto.

Solárna sprcha je ideálny zdroj teplej vody bez použitia elektriny. Voda je v solárnom zásobníku jednoducho ohrievaná slniečkom až na 60 °C. K tomu prispieva aj čierne prevedenie sprchy. Sprcha je vybavená miešacou pákovou batériou, aby ste si nastavili teplotu vody, ktorá vám bude vyhovovať.

Montáž sprchy je veľmi jednoduchá a zvládnete ju sami. Solárna sprcha sa pripevní k podkladu pomocou 4 skrutiek, ktoré sú súčasťou balenia. Potom už stačí pripevniť záhradnú hadicu a je to hotové. Pokiaľ nechcete sprchu pripevňovať k zemi, môžete k sprche dokúpiť podlahový podstavec a pripevniť k sprchu k nemu. Pokiaľ je podstavec dostatočne veľký (napr. Podstavec k solárnej sprche Planet Pool), zaistí samonosnosť sprchy a nie je ho potrebné viac kotviť. Podstavec je praktickým doplnkom k solárnej sprche - je protišmykový, bezpečný a s odtokom vody. Sprchu pripevnenú k podstavcu je možné ľahko preniesť na iné miesto v záhrade.

Sprcha slúži nielen na osvieženie, ale odporúčame sa osprchovať pred každým kúpaním vo vašom bazéne. Do vody sa potom dostáva menej nečistôt, čo znižuje spotrebu bazénovej chémie a potrebu starostlivosti o bazén.

Aby ste všetko dotiahli k dokonalosti, odporúčame zaobstarať aj podstavec pod sprchu, ktorý má mnoho výhod. Sprcha bude na rovnom povrchu, zaistí Vám čisté nohy a zamedzíte znečisteniu bazéna.

Parametre:

Materiál sklo, hliník, nerez
Použitie k bazénu aj do záhrady
Objav solárneho zásobníka 18 l
Max. teplota vody 60°C
Výška sprchy 210 cm
Váha 18 kg
Veľkosť sprchovacej hlavice 15 x 15 cm
Veľkosť základne 20 x 20 cm
Farba čierna, strieborná
Regulácia pomeru studenej a teplej vody áno
Pripojenie na záhradnú hadicu áno, súčasťou balenia
Kotvenie kotviace skrutky, súčasťou balenia

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: