Solárna sprcha Planet Pool Elegance 2400055B Modrá

Elegantná solárna sprcha v modrej farbe, objem zásobníka 25 l, výška 215 cm, sprchovacia hlavica s priemerom 7 cm, kohútik na oplach nôh, hmotnosť 9 kg. Vyrobená z PVC odolného voči UV žiareniu. Dizajnové zahnutie sprchy, ktoré podčiarkuje jej minimalistický vzhľad. Hadicová rýchlospojka a montážne skrutky súčasťou balenia.

Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 4038755065728
Značka: Planet Pool
€242,90
Kategória: Najlacnejšie záhradné sprchy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 11 kg
Druh: solární
Typ: sprchové sloupy
Objem: 25 l
Výška: 215 cm
Hmotnosť: 9 kg
Materiál: plastové
Na hadici: ano
S oplachom nôh: ano
Zásobník: ano

Solárna sprcha Planet Pool Elegance Modrá

Dizajnová solárna sprcha v modrej farbe, ktorá osvieži každú záhradu. Sprcha je vyrobená z kvalitného PVC odolného voči UV žiareniu, má zásobník s objemom 25 la výšku 215 cm. Je vybavená praktickým kohútikom na oplach nôh. Sprcha vyniká svojim minimalistickým prevedením. Pripojenie na prívod vody je veľmi jednoduché pomocou hadicovej rýchlospojky (súčasťou balenia).

Solárna sprcha je ideálny zdroj teplej vody bez použitia elektriny. Voda je v solárnom zásobníku jednoducho ohrievaná slniečkom až na 60 °C. K tomu prispieva aj čierne prevedenie sprchy. Sprcha je vybavená miešacou pákovou batériou, aby ste si nastavili teplotu vody, ktorá vám bude vyhovovať.

Montáž sprchy je veľmi jednoduchá a zvládnete ju sami. Solárna sprcha sa pripevní k podkladu pomocou 4 skrutiek, ktoré sú súčasťou balenia. Potom už stačí pripevniť záhradnú hadicu a je to hotové. Pokiaľ nechcete sprchu pripevňovať k zemi, môžete k sprche dokúpiť podlahový podstavec a pripevniť k sprchu k nemu. Pokiaľ je podstavec dostatočne veľký (napr. Podstavec k solárnej sprche Planet Pool), zaistí samonosnosť sprchy a nie je ho potrebné viac kotviť. Podstavec je praktickým doplnkom k solárnej sprche - je protišmykový, bezpečný a s odtokom vody. Sprchu pripevnenú k podstavcu je možné ľahko preniesť na iné miesto v záhrade.

Sprcha slúži nielen na osvieženie, ale odporúčame sa osprchovať pred každým kúpaním vo vašom bazéne. Do vody sa potom dostáva menej nečistôt, čo znižuje spotrebu bazénovej chémie a potrebu starostlivosti o bazén.

Aby ste všetko dotiahli k dokonalosti, odporúčame zaobstarať aj podstavec pod sprchu, ktorý má mnoho výhod. Sprcha bude na rovnom povrchu, zaistí Vám čisté nohy a zamedzíte znečisteniu bazéna.

Parametre:

Materiál PVC odolného voči UV
Použitie k bazénu aj do záhrady
Objav solárneho zásobníka 25 l
Max. teplota vody 60°C
Výška sprchy 215 cm
Váha 9 kg
Veľkosť sprchovacej hlavice ø 7 cm
Veľkosť základne 15 x 15 cm
Farba modrá
Regulácia pomeru studenej a teplej vody áno
Kohútik na oplach nôh áno
Pripojenie na záhradnú hadicu áno, súčasťou balenia
Kotvenie kotviace skrutky, súčasťou balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: