Planet Pool Solárna plachta pre bazény ULTRATEC 8 x 4 m 84564 550 micronů

Prémiová solárna plachta radu ULTRA TEC pre bazény s rozmerom do 8 x 4 m, 550 mic, modro-čierna farba, zabraňuje odparovaniu vody, vodu ohrieva, vyrobená v EÚ

Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: SOP0041
Značka: Planet Pool
€365,90
Kategória: Najlacnejšie solárne bazénové fólie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 9 kg

Solárna plachta o veľkosti 8 x 4 m. Plachta má obdĺžnikový tvar a rozmer plachty si tak môžete upraviť presne na váš bazén. Plachta radu ULTRA TEC má prémiovú hrúbku 550 mic, čím je zaručená vysoká kvalita plachty. Takto kvalitné solárne plachty sa bežne používajú v profesionálnom segmente.

 

Solárna plachta ULTRA TEC má namiesto klasických kruhových bublín na spodnej strane unikátne šesťhrany, vyvinuté spoločnosťou CF Group. Tieto šesťhrany namiesto klasických bublín zvyšujú efektivitu ohrevu až o 20%. Šesťhrany majú inú stavbu steny bubliny, čím nevznikajú slabé miesta na bubline a predlžuje sa tak životnosť plachty.
Plachta je dvojfarebná - z hornej strany modrá, zo spodnej čierna. Táto farebná kombinácia zvyšuje efektivitu ohrevu vody a zároveň výrazne obmedzuje tvorbu rias v bazéne. Plachta má kvalitné spracovanie všetkých zvarov. Plachta je vyrobená v EÚ.

Solárna plachta sa pokladá na bazén, čím sa zabraňuje odparovaniu vody z bazéna, čo obmedzuje ochladzovanie vody a znižuje spotrebu bazénovej chémie. Plachta má solárny efekt, pod plachtou sa akumuluje slnečné žiarenie a ohrieva prikrytú bazénovú vodu. Plachta zabraňuje spadu nečistôt do bazéna a znižuje sa tak potreba starostlivosti o bazénovú vodu.

Ako upraviť plachtu, aby presne pasovala na váš bazén? Plachtu položte na bazén a za pomoci ďalšej osoby ju natiahnete po obvode bazéna. Na napnutú plachtu obkreslite napr. liehovou fixkou okraj bazéna. Potom plachtu bežnými nožnicami zastrihnite na vami požadovaný rozmer. Plachta tak bude presne pasovať na váš bazén.

Tvar obdĺžnik
Farba modro - čierna
Typ bublín šesťhrany
Priemer 8 x 4 m
Hrúbka 550 mic

 

Všetko príslušenstvo v podobe krycích či solárnych fólií, filtrácií vysávačov solárnych spŕch , bazénových ohrevov , schodíkom k bazénu   a iného príslušenstva pre bazény vírivky tu na tomto odkaze . Odporúčame aj novinku pre tohtoročnú sezónu - náhradné bazénové fólie .

O značke CF

AAA CF group logo

Nemecká spoločnosť s viac ako 60. ročnou históriou , ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou bazénov a kompletného príslušenstva pre bazény sa od roku 2022 snaží uchytiť aj na českom a slovenskom trhu. Oproti svojim konkurentom ponúka lepšie prozákaznícke ceny a vysokou kvalitou svojich výrobkov už len vďaka tomu, že väčšinu produktov vyrába v Európe . S týmto prístupom sa stotožňujeme aj my, preto ich kompletný sortiment ponúkame.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: