Planet Pool Solárna plachta na bazén 6,1 x 3,7 m 084496

Kvalitná solárna plachta pre bazény s rozmerom do 6,1 x 3,7 m, 215 mic, modrá farba, zabraňuje odparovaniu vody, vodu ohrieva, vyrobená v EÚ

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 3359191084496
Značka: Planet Pool
€69,90
Kategória: Najlacnejšie solárne bazénové fólie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.1 kg
Tvar: obdélníkové
Farba: modré
Materiál: plastové
Rozmer: 6,1 x 3,7 m
Typ: solární
Požadované vlastnosti: solární

Solárna plachta Planet Pool o veľkosti 6,1 x 3,7 m. Plachta má obdĺžnikový tvar a rozmer plachty si tak môžete upraviť presne na váš bazén. Plachta má nadštandardnú hrúbku 215 mic a modrú farbu. Prednosťou plachty je kvalitné spracovanie všetkých zvarov, čím je zaručená dlhá životnosť plachty. Plachta je vyrobená v EÚ.

Solárna plachta sa pokladá na bazén, čím sa zabraňuje odparovaniu vody z bazéna, čo obmedzuje ochladzovanie vody a znižuje spotrebu bazénovej chémie. Plachta má solárny efekt, pod plachtou sa akumuluje slnečné žiarenie a ohrieva prikrytú bazénovú vodu. Plachta zabraňuje spadu nečistôt do bazéna a znižuje sa tak potreba starostlivosti o bazénovú vodu.

Ako upraviť plachtu, aby presne pasovala na váš bazén? Plachtu položte na bazén a za pomoci ďalšej osoby ju natiahnete po obvode bazéna. Na napnutú plachtu obkreslite napr. liehovou fixkou okraj bazéna. Potom plachtu bežnými nožnicami zastrihnite na vami požadovaný rozmer. Plachta tak bude presne pasovať na váš bazén.

Všetko príslušenstvo v podobe filtrácií, bazénových vysávačov, solárnych spŕch, ale aj víriviek či bazénov na tomto odkaze

Tvar obdĺžnik
Farba modrá
Typ bublín kruhové
Priemer 6,1 x 3,7 m
Hrúbka 215 mic

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: