Planet Pool Solárna plachta na bazén 4,6 m 084489

Kvalitná solárna plachta pre bazény s priemerom hladiny 4,6 m, 180 mic, modrá farba, zabraňuje odparovaniu vody, vodu ohrieva, vyrobená v EÚ

Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 3359191084489
Značka: Planet Pool
€61,90
Kategória: Najlacnejšie solárne bazénové fólie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.1 kg
Tvar: kruhové
Farba: modré
Materiál: plastové
Priemer: 460 cm
Rozmer: ø 4,6 m
Typ: solární
Požadované vlastnosti: solární
Položka bola vypredaná…

Solárna plachta Planet Pool pre bazény s priemerom hladiny 4,6 m. Plachta má hrúbku 180 mic a modrú farbu. Prednosťou plachty je kvalitné spracovanie všetkých zvarov, čím je zaručená dlhá životnosť plachty. Plachta je vyrobená v EÚ.

Solárna plachta sa pokladá na bazén, čím sa zabraňuje odparovaniu vody z bazéna, čo obmedzuje ochladzovanie vody a znižuje spotrebu bazénovej chémie. Plachta má solárny efekt, pod plachtou sa akumuluje slnečné žiarenie a ohrieva prikrytú bazénovú vodu. Plachta zabraňuje spadu nečistôt do bazéna a znižuje sa tak potreba starostlivosti o bazénovú vodu.

Nepasuje táto veľkosť solárnej plachty presne na váš bazén a nemôžete nájsť vhodnú veľkosť? Nevadí, plachtu môžete jednoducho zastrihnúť bežnými nožnicami na vami požadovaný rozmer.

Všetko príslušenstvo v podobe filtrácií, bazénových vysávačov, solárnych spŕch, ale aj víriviek či bazénov na tomto odkaze

Tvar kruh
Farba modrá
Typ bublín kruhové
Priemer 4,6 m
Hrúbka 180 mic

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: