Slnečník Exclusive bočné priemer 300 cm - cihlový

Exkluzívny slnečník s priemerom 3 m má pevnú oceľovo-hliníkovú konštrukciu s bočným kĺbom, ktorý umožňuje nastaviť uhol tienenia podľa vašej požiadavky. Poskytne vám príjemnú ochranu pred slnečným žiarením a navyše je veľmi elegantný a bude ozdobou vašej záhrady či terasy. Jedine u nás s dodaním do max 48 hodín a za nenižšiu cenu, kedy cena nie je rozhodne na úkor kvality.

Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 20875
Značka: Jumi
€74,90
Kategória: Najlacnejšie slnečníky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 12.5 kg
Druh: slunečníky
Ideálne do záhrady alebo na terasu
Slnečník Exclusive bočný priemer 300 cm tehlová 1
Vďaka vysokému ochrannému UV faktoru 80 budete naozaj pod týmto slnečníkom v bezpečí a nemusíte sa ani mazať krémom na opaľovanie. Navyše je textília vybavená nástrekovou membránou, ktorá bráni prieniku vody. Slnečník je tak nepremokavý. Raz za dva roky sa odporúča nastriekať textilný diel napríklad impregnačným sprejom na obuv. Tým docielite jednak vyššiu životnosť textílie a ďalšiu nepremokavosť.
Úspora priestoru vďaka ramenu na strane
Slnečník Exclusive bočný priemer 300 cm tehlová 2
Nielen, že ušetrí miesto, ale vyzerá veľmi, veľmi elegantne. Ďalej je slnečník vybavený plynulo nastaviteľným sklonom, ktoré zaistí dokonalé tienenie. Úplné hornú časť slnečníka sú vetracie kanáliky, ktoré zaručia, že sa horúci vzduch nebude hromadiť pod slnečníkom a vzduch bude voľne cirkulovať. Zdá sa Vám aj pri nepoužívaní, teda sklopení slnečníka veľmi veľký? Nevadí, rameno sa dá tiež sklopiť a nezaberie už takmer žiadne miesto.

Kvalitná a stabilná hliníkovo-oceľová konštrukcia

Slnečník Exclusive bočný priemer 300 cm tehlová 5

Konštrukcia je vďaka hliníku ľahká, ale zároveň pevná a odolá aj silnejšiemu vetru. V balení nájdete opasok na zaistenie zatvoreného slnečníka a stojan z kovového profilu pre bezpečné upevnenie bežnými betónovými doskami (dosky nie sú súčasťou balenia). Tie kúpite v každých stavebninách či akomkoľvek hobby markete podľa svojho výberu. Vyrába sa v rôznych dekóroch a farbách a vy si tá slnečník môžete „vystylovať“ ešte viac. Samozrejmosťou je aj všetok montážny materiál. Slnečník od nás je tak pripravený na okamžité použitie.

Jednoduchá manipulácia

Slnečník Exclusive bočný priemer 300 cm žltý 5

Samotné zatváranie a otváranie slnečníka je tak jednoduché a ľahké, že to zvládnu aj deti či ženy a to behom pár sekúnd. Kovová kľučka aj vnútorné prevody zaistia, že mechanizmus sklápania Vám vydrží naozaj, naozaj dlho.

Materiál a rozmery

Slnečník Exclusive bočný priemer 300 cm tehlová

  • Rameno: hliník, oceľ
  • Slnečník: 100% polyester
Rozmery  
  •   Ø   300 x 250 cm
Hmotnosť  
  • cca 12,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: