Schleich Veľká stodola so zvieratami a príslušenstvom 42606

Ďalšia krásna hracia sada od značky Schleich. Tentoraz statok farmára Paula. Jedine u nás za najnižšiu cenu na trhu, skladom as dodaním do max 2 pracovných dní.

Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 25720
Značka: Schleich
€71,90
Kategória: Najlacnejšie figúrky a zvieratká
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.9 kg

Na veľkej farme farmára Paula žijú všetci pod jednou strechou. Paulova spálňa sa nachádza za peknými stĺpikovými oknami, pred ktorými má kvetináče na kvety, a zvieratá spia v útulnej stodole. Cez deň chodí na slnečnú pastvinu, len pri kŕmení sa všetka rada schádza na dvore. Potom Paul spustí kŕmny kolotoč a navijakom dotiahne zo senníka čerstvé seno.

Ďalšie hračky značky Schleich v našej ponuke tu

Špecifikácia

  • Seno je možné napichovať a nakladať do trakára pomocou vidlíc.
  • Farmu je možné rozširovať modul po module pomocou ďalších sád.
  • Objav svet hrou s autentickými a prepracovanými figúrkami schleich®. Vyzerajú tak skutočne, že sa možno každú chvíľu sami od seba rozbehnú!
  • Výrobky schleich® podporujú predstavivosť a sú zárukou hry, ktorá je nielen plná dobrodružstva, ale prináša aj poznanie.
  • Tento výrobok schleich® je súčasťou tematického sveta FARM WORLD a je vhodný pre deti vo veku od 3 rokov.

Obsah balenia

1× budova farmy, 1× farmár Paul, 1× krava, 1× teľa, 1× prasa, 1× prasiatko, 1× mačka, 1× holubica, 1× myš, 1× holubník, 2× kvetináč, 2× krmítko na slamu, 4× plot dlhý, 2× plot krátky, 1× žeriav s navijakom, 1× kŕmny kolotoč, 1× dutina na seno, 1× hadica na vodu, 1× rebrík, 1× kŕmny box, 1× stojan, 1× miska, 1× kŕmna fľaša, 1× kefa na kravy, 1× kŕmny žľab, 1× vidly, 1× pichľavé seno, 1× metla, 1× traktory, 1× vedro, 1× balík slamy, 1× balík sena , 8× mrkva, 6× jablko, 1× vajce, 1× hárok samolepiek

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: