Schleich Veľká stajňa so zvieratami a príslušenstvom 42605

Krásna farma od známej značky Schleich. Jedine u nás za najnižšiu cenu v SR a zaručene skladom s dodaním do 2 pracovných dní.

Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 25717
Značka: Schleich
€69,90
Kategória: Najlacnejšie figúrky a zvieratká
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.2 kg

V stodole farmára Paula nie je nikdy nuda. Ako by tiež mohla byť? Kravy, ošípané, mačky a holuby – všetci chcú, aby sa o nich niekto staral. Pomocou navijaku farmár vyťahuje seno zo senníka a rozdeľuje ho vidlami medzi zvieratá. Aby kŕmenie urýchlil, zapne kŕmny kolotoč.

Ďalšie hračky značky Schleich v našej ponuke tu

Farmár Paul má stále plné ruky práce. Ošípané hlasno chrochtajú, pretože sa dožadujú kŕmenia, a krava v chlieve už tiež vyzerá pekne hladne. Kým ju ale farmár Paul nakŕmi senom, dostane malé teliatko mlieko z fľaše. Všetky zvieratá sa prídu do stodoly nakŕmiť. Zvlášť ošípané, ktoré dúfajú v šťavnaté jablko alebo chrumkavú mrkvu. Akonáhle sa dosýta najedia, vrátia sa späť von. Farmár Paul postavil okolo farmy ploty, aby sa všetci mohli nadýchať čerstvého vzduchu. Ale ploty nezabránia mačke vyliezť na strechu ani holubom lietať všade naokolo. Vždy sa ale vráti, pretože farmár Paul sa o nich tiež skvele stará. Dokonca holubom postavil ich vlastný domček, ktorému hovorí holubník, kam sa radi schovávajú pred mačkou, keď príde a zakrádajú sa okolo. Šikovné! Samostatne dostať je aj box pre poníkov, aby sa na farmu zmestilo ešte viac zvierat.

Špecifikácia

  • Otočný kŕmny kolotoč šetrí farmárovi Paulovi drahocenný čas pri kŕmení.
  • Farmár Paul používa navijak na dopravu čerstvého sena do senníka na uskladnenie.
  • Objav svet hrou s autentickými a prepracovanými figúrkami schleich®. Vyzerajú tak skutočne, že sa možno každú chvíľu sami od seba rozbehnú!
  • Výrobky schleich® podporujú predstavivosť a sú zárukou hry, ktorá je nielen plná dobrodružstva, ale prináša aj poznanie.
  • Tento výrobok schleich® je súčasťou tematického sveta FARM WORLD a je vhodný pre deti vo veku od 3 rokov.

Obsah balenia

1× budova stajne, 1× farmár Paul, 1× krava, 1× teľa, 1× prasa, 1× prasiatko, 1× mačka, 1× holubica, 1× myš, 1× holubník, 2× kvetináč, 2× krmítko na slamu, 4× plot dlhý, 2× plot krátky, 1× žeriav s navijakom, 1× kŕmny kolotoč, 1× žľab na seno, 1× hadica na vodu, 1× rebrík, 1× kŕmny box, 1× stojan, 1× miska, 1× kŕmna fľaša, 1× kefa na kravy, 1× kŕmny žľab, 1× vidly, 1× pichľavé seno, 1× metla, 1× traktory, 1× vedro, 1× balík slamy, 1× balík sena , 8× mrkva, 6× jablko, 1× vajce, 1× hárok samolepiek

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: