Ručné naparovač odevov Orava SteamEasy

Elegantný ručné naparovač odevov Steameasy s ergonomickým a veľmi kompaktným dizajnom, vďaka ktorému môžete mať aj na cestách odev bez pokrčenia. Bez problémov s ním dosiahnete hladký a reprezentatívny vzhľad a navyše, behom pár minút odstráni zápach, vírusy, baktérie a roztoče. Stály výstup pary, horizontálne a vertikálne naparovanie vám zaistí jednoduché odstraňovanie záhybov.

Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 16811
Značka: Orava
€29,90
Kategória: Najlacnejšie parné čističe
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg

Rýchle a účinné naparovaním

Moderné žehlenie rýchlo a efektívne

Orava Steameasy má naparovacia panel vyrobený z   nerezovej ocele   s tryskami na paru, ktorá prúdi zo zariadenia kontinuálne. Práve stály výstup pary počas prevádzky sa postará o efektívne odstraňovanie záhybov a pokrčenia.
 

Ergonomický dizajn - aj na cesty!

Je ľahučký a kompaktné. Váži len 670 ga vďaka ergonomickému tvaru výborne sadne do ruky. má   sklopnou rukoväť, takže sa dá ľahko zložiť a prenášať - aby ste ho mali aj na cestách pripravený na expresné odstraňovanie záhybov na letných šatách či vyčistenie detského tričká od zmrzliny.
Kompaktný dizajn - lahko ho zložíte a vezmete so sebou na cesty.
 
Poradí si z každú tkaninou

Na aké odevy je vhodný?

Orava Steameasy môžete bezpečne použiť   na všetky druhy textílií   - od nylonu až po súkno. S jeho pomocou tak vyžehlíte a vyčistíte obľúbenou blúzku zavesenú na vešiaku, čerstvo opravené závesy na garniže aj posteľnú plachtu natiahnutú na posteli
 

Jednoduché plnenie vody

Para v naparovacia odevov Orava Steameasy sa tvorí z vody, ktorú jednoducho napustíte do   100 ml nádržky   na spodnej časti zariadenia.
100ml nádobka na vodu
 
Vertikálne ai horizontálne naparovaním

Horizontálne i vertikálne naparovanie

Ručné naparovačka a čistič odevov Orava Steameasy vám umožní vyžehliť a efektívne vyčistiť obľúbené kúsky oblečenia   klasicky položené na stole, gauči či žehliacej doske, ale tiež zavesené   na ramienku. Práve vďaka možnosti horizontálneho žehlenie a čistenie už ľahko vyžehlíte a vyčítať aj záclony a závesy zavesené na garniža.
 

Kefa na čistenie

Na naparovacia panel Orava Steameasy môžete nasunúť kefovú násadu, ktorá je súčasťou balenia. Ručné naparovač odevov sa tak razom zmení na   šikovný ručný čistič, ktorý efektívne silou ohriatej pary zlikviduje na odeve a domácich textíliách zápach, roztoče, baktérie aj vírusy. Látky tak budú nielen dokonale vyhladené, ale aj čisté.
Kefa na čistením v balení
 
Rozmery (cm) 11,5x15,5x30
príkon 1200 W
Hmotnosť (kg) 0,76
Kapacita vodnej nádržky 100ml
napájanie 230V / 50Hz
Prevádzková teplota 55 ° C
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: