Rotoped Nautilus U627

Jedinečná akcia do vypredania zásob! Tento rotopéd je o tisíc korún lacnejší ako u konkurencie! Nezmeškajte túto jedinečnú šancu kúpiť tento výnimočný rotopéd za najnižšiu možnú cenu. Aktuálne cenové porovnanie tu . Rotopédy máme zaručene v našom vlastnom sklade, odoslanie je tak okamžité, doručenie do max 24 hodín od odoslania.

Môžeme doručiť do:
29.9.2023
Skladom u nás
Kód: 23832
Značka: Nautilus
€553,24 –25 % €409,90
Kategória: Najlacnejšie rotopedy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 31 kg
Rotoped Nautilus U627
Akcia
ZADARMOZADARMO €553,24 –25 %

Mimoriadna akcia

Jedinečná akcia do vypredania zásob! Tento rotopéd je o tisíc korún lacnejší ako u konkurencie! Nezmeškajte túto jedinečnú šancu kúpiť tento výnimočný rotopéd za najnižšiu možnú cenu. Aktuálne cenové porovnanie tu .

Moderný a kvalitný rotopéd

Rotoped Nautilus U627 2

Rotoped NAUTILUS U627   s nízkym nástupom je ideálnym trenažérom pre pravidelný vytrvalostný a kardio tréning. Spoľahlivý a tichý magnetický brzdný systém ponúka elektronickú reguláciu až 32 záťažových stupňov, a to pomocou otočného kolieska priamo na displeji. Podsvietený LCD displej prehľadne informuje o všetkých dôležitých tréningových hodnotách a umožňuje vytvoriť až 4 užívateľské profily. Pre motivačnú jazdu je k dispozícii 16 programov, zameraných na posilnenie kondície, redukciu hmotnosti alebo intervalový tréning. Rotoped ponúka aj široké možnosti nastavenia, vďaka ktorým sa plne prispôsobí potrebám používateľa.

Technické parametre a vybavenie

  • Brzdný systém . Magnetický brzdný systém riadený počítačom. Elektronická regulácia brzdného odporu v rozmedzí 1-32 stupňov pomocou regulačného kolieska na displeji. Podľa frekvencie otáčok a stupňa odporu zobrazuje displej aj výkon vo wattoch (25-400W).
  • Prevodový systém . Bezproblémovú, tichú a dlhodobú prevádzku zaistí zotrvačník s hmotnosťou 9 kg. 3-dielny kľukový systém s vyváženými pedálmi pre ľahké umiestnenie nôh a plynulé šliapanie.
  • Vybavenie . Komfortné penové sedlo s možnosťou rýchleho nastavenia výšky aj horizontálneho posuvu, pohodlné penové riadidlá s nastaviteľným sklonom, nastaviteľné remienkové pedále s protišmykovou úpravou, stojanček na tablet alebo knihu s bezpečnostným klipom, držiak na fľašu s vodou, USB port na nabíjanie tabletu alebo smart. mechanizmus vyrovnávania nerovností podlahy (vzadu).
  • Meranie pulzu . Prostredníctvom dlaňových senzorov (integrované v madlách) alebo hrudným pásom (vol. príslušenstvo). Integrovaný prijímač signálu z Cardio Puls Setu.
  • Konštrukcia s nadštandardnou nosnosťou . Robustná rámová konštrukcia s vysokou stabilitou znesie zaťaženie až 150 kg. Nízky nástup navyše umožňuje pohodlné nasadanie na rotopéd, a to aj pri pohybovej indispozícii. Jednoduchá manipulácia aj premiestňovanie trenažéra pomocou transportných koliesok (umiestnených vpredu).
  • Napájanie . Sieťová prípojka: 230 V / 50 Hz.
  • Rozmery . Po zostavení (d × š × v): 117 x 56 x 140 cm. Hmotnosť: 30 kg.

Tréningový počítač

nautlius počítač

  • Displej. Podsvietený 6,5" LCD displej prehľadne zobrazuje merané hodnoty: čas, rýchlosť, vzdialenosť, pulz, výkon (vo wattoch) a spotrebu energie (v kJ). Grafické zobrazenie záťažového profilu u vybraných programov.
  • Užívateľská pamäť. Počítač umožňuje vytvoriť 4 užívateľské profily, kde sa automaticky ukladajú tréningové dáta po skončení každého tréningu. Osobný profil zahŕňa definíciu dát: pohlavie, vek, telesná výška a váha, ktoré sa využívajú na výpočet kardiozón, BMI a BMR (bazálny metabolický výdaj).
  • Programové vybavenie. Bohatá ponuka zahŕňa celkom 16 programov: Quick Start pre okamžité začatie tréningu. 4 HRC programy pre nastavenie cieľovej tepovej frekvencie. Programy Manual, Watt Control, BMI-MBR-FATT, Climbing, Test a Interval. 4 programy User a Recovery test.

Tréningový počítač toho vie veľa merať

Priemerné hodnoty na konci tréningu áno
Meranie vydýchávacieho pulzu s vyhodnotením áno
Celkový počet tréningových programov 16
Pulzom riadené programy 4
Meranie pulzu dlaňové senzory (súčasťou), hrudný pás (vol. príslušenstvo)
Možnosť predvoľby cieľových hodnôt áno
Tréningový čas áno
Tréningová vzdialenosť áno
Celková vzdialenosť nie
Rýchlosť áno
Frekvencia šliapania áno
Tréning v cieľových zónach (FAT / FIT, MANUAL) áno

Tréning na rotopede

Rotoped Nautilus U627 4

Posilňované partie a vplyv na zdravie: dolná polovica tela: stehná, lýtka. Jazda na rotopede priaznivo ovplyvňuje kardiovaskulárny systém, zvyšuje kapacitu pľúc a celkovú vytrvalosť. Tento typ tréningu umožňuje predovšetkým komplexné posilňovanie všetkých svalových partií dolných končatín, a je tak vhodný nielen na udržiavanie kondície, spaľovanie tukov a prevenciu zdravotných komplikácií, ale vďaka svojej nenáročnej obsluhe a hlbokému nástupu je ideálny aj pri rekonvalescencii po úraze, srdcových príhodách alebo pri úrazoch. problémoch.

Technické parametre

Brzdný systém magnet
Pre maximálnu telesnú hmotnosť 150 kg
Zotrvačník 9 kg
Dĺžka produktu 117 cm
Šírka produktu 56 cm
Výška produktu 140 cm
Hmotnosť produktu 30 kg

Vybavenie rotopedu

Farba trenažéra čierna
Horizontálny posuv sedla áno
Riadidlá s nastaviteľným sklonom
Rýchle nastavenie výšky sedla áno
Nastaviteľné remienky na pedáloch áno
Nízky nástup áno
Kolieska na prepravu áno
Mechanizmus na vyrovnanie nerovností podlahy áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: