Rojaplast Záhradný stolík pre VÝSADBU drevený

Tento presádzací stolík z kvalitného borovicového dreva bude nielen veľmi praktický, ale vďaka svojmu designu aj veľmi pekný doplnok pre Vašu záhradu.

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 24395
€39,90
Kategória: Najlacnejšie záhradné stoly
Hmotnosť: 14 kg

Predstavujeme Vám drevený záhradný presádzací stolík na výsadbu – nevyhnutného pomocníka pre každého záhradníka, ktorý ocení kvalitu, funkčnosť a udržateľnosť. Tento elegantný stolík kombinuje robustnosť borovicového dreva s praktickosťou a jednoduchou údržbou kovovej dosky, čo z neho robí ideálnu voľbu pre vaše záhradnícke projekty.

Jedinečné vlastnosti a výhody:

Kvalitné Materiály: Vybrané borovicové drevo dodáva stolíku pevnosť a stabilitu, zatiaľ čo kovová doska zaisťuje odolnosť proti poškodeniu a ľahké čistenie po každom použití.

Udržateľnosť: S certifikátom FSC si môžete byť istí, že váš nákup prispieva k ochrane lesov a podporuje udržateľný spôsob obhospodarovania lesov, v ktorých sú dodržiavané prísne ekologické a sociálne štandardy.

Ideálne Rozmery: S výškou 82 cm, šírkou 78 cm a hĺbkou 38 cm ponúka tento stolík dostatok priestoru pre pohodlnú prácu bez nutnosti sa ohýbať, čo oceníte pri dlhších záhradníckych seansách.

Estetický vzhľad: Morené borovicové drevo dodáva stolíku klasický, ale zároveň moderný vzhľad, ktorý sa bude vynímať v každej záhrade.

24395 

Prečo je náš produkt lepší ako ostatní? Na rozdiel od bežných záhradných stolíkov, náš drevený záhradný presádzací stolík na výsadbu je navrhnutý s ohľadom na dlhodobú udržateľnosť a praktickosť. Jeho kovová doska a kvalitné materiály zaručujú, že si stolík zachová svoj vzhľad a funkčnosť aj po mnohých rokoch používania. Vďaka certifikácii FSC môžete byť navyše hrdí na to, že vaša voľba prispieva k ochrane našej planéty.

Začnite s nami písať príbeh vašej záhrady, kde každá rastlina začína svoj život na stole, ktorý rešpektuje prírodu rovnako ako vy.

Špecifikácia

 
výška výrobku: 82cm
šírka výrobku: 78cm
hĺbka výrobku: 38cm
hmotnosť celkom: 14kg
materiál: borovica
farba: morená
rozmer balenia: 80x40x14cm
materiál balenia: kartón

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: