ROJAPLAST 16285 Kvetináč ZÁHRÁDKA kaskáda

Kaskádový kvetináč nielen že zaistí, aby každá rastlinka mala svoj prísun slnečných lúčov, vlahy a vzduchu, ale zároveň aj dobre vyzerá a bude tak ozdobou na každej záhradke či terase.

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 24401
Značka: Rojaplast
€39,90
Kategória: Najlacnejšie kvetináče a hrantíky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6 kg

Predstavujeme Vám drevený záhradný kvetináč s tromi poschodiami do kaskády - dokonalé riešenie pre každého, kto si praje priniesť do svojej záhrady alebo na balkón harmóniu, krásu a udržateľnosť. Tento jedinečný kvetináč je navrhnutý tak, aby poskytoval optimálny priestor na pestovanie okrasných kvetov, chutnej zeleniny či aromatických byliniek, a to všetko v elegantnom a úspornom dizajne.

Kľúčové výhody:

Udržateľnosť a ekológia: Vďaka certifikátu FSC môžete byť istí, že váš nový záhradný doplnok pochádza z lesov, kde je kladený dôraz na ekologickú a sociálnu zodpovednosť. Pri výbere nášho kvetináča tak nielen skrášlite svoj domov, ale tiež podporíte udržateľné hospodárenie s lesmi.

Elegancia a funkčnosť: S rozmermi 32-24-16 cm (výška), 110 cm (šírka) a 88 cm (hĺbka) a hmotnosťou iba 6 kg ponúkame produkt, ktorý je nielen praktický, ale aj nápadito navrhnutý. Trojposchodová kaskáda umožňuje efektívne využitie priestoru a zároveň vytvára vizuálne príťažlivý prvok v akomkoľvek prostredí.

Kvalitný materiál a prevedenie: Naše hrantíky sú vyrobené z vysoko kvalitnej borovice a majú krásnu morenú hnedú farbu, ktorá prirodzene zapadne do každého vonkajšieho priestoru. Vďaka starostlivému spracovaniu a použitiu kvalitného materiálu je kvetináč odolný a dlho vydrží.

Prečo je náš produkt lepší ako konkurencia?

24401

Na rozdiel od bežných záhradných hrantíkov, náš drevený kaskádovitý záhradný kvetináč s tromi poschodiami spája estetiku s funkcionalitou a udržateľnosťou. Každý detail bol starostlivo premyslený, aby vám poskytol nielen praktické, ale aj estetické riešenie na pestovanie rastlín. Navyše naša angažovanosť v oblasti ekológie a udržateľného rozvoja z nás robí ideálnu voľbu pre každého, kto chce svojím spôsobom prispieť k lepšiemu zajtrajšku.

Pridajte kúzlo a zeleň do vášho vonkajšieho priestoru s naším dreveným záhradným kvetináčom a užite si krásu a spokojnosť, ktorú prináša kontakt s prírodou, s vedomím, že robíte dobrý skutok pre planétu.

 

Špecifikácia

  • výška výrobku: 32-24-16cm
  • šírka výrobku: 110cm
  • hĺbka výrobku: 88cm
  • hmotnosť celkom: 6kg
  • materiál: borovica
  • farba: morená - hnedá
  • rozmer balenia: 112x28x10cm
  • materiál balenia: kartón

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: