Retro výrobník cukrovej vaty Orava CM-551

Výrobník cukrovej vaty od slovenskej značky Orava tentoraz vo veľmi peknom retro dizajne. Jedine u nás skladom k dodaniu do max. 48 hodín a za najnižšie cien na trhu! Do tohto stroja nemusíte mať žiadny špeciálny cukor, stačí klasický kuchynský cukor kryštál.

Môžeme doručiť do:
28.2.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 23529
Značka: Orava
€51,90
Kategória: Najlacnejšie výrobníky cukrovej vaty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg

Čo milujú všetky deti? Predsa cukrovú vatu!

S chuťou sa do nej púšťajú pri návšteve cirkusu, pútí či zoologickej záhrady. Teraz si môžete obľúbenú cukrovú vatu robiť kedykoľvek sa Vám zapáči aj doma a to pomocou klasického cukru kryštál, ktorý iste má doma každý. Pokiaľ chcete mať vatu farebnú, stačí dokúpiť len práškové potravinárske farbivo.

titulka

Výroba cukrovej vaty nestojí veľa, ale pre vaše deti má cenu zlata. Pokiaľ im chcete touto maškrtou spestriť rodinné oslavy, či doma organizované detské párty s kamarátmi, kúpte si do domácnosti stroj na výrobu cukrovej vaty Orava CM-551, ktorého všetky deti milujú a vyrobia sladké pokušenie jednoducho, rýchlo a navyše sa ľahko čistia. Cukor, z ktorého sa cukrová vata vyrába, môžete prifarbiť potravinárskou farbou rôznych odtieňov, takže ružová, zelená, modrá, žltá, či červená cukrová vata poteší a pobaví maškrty vyžívajúcich malých stravníkov. Súčasťou balenia Orava CM-551 je odmerka na cukor. Kvalitná cukrová vata za pár peňazí, ktorú doma vykúzlite, vás v očiach vašich detí a ich kamarátov vynesie na prvé priečky detských hitparád o najlepšiu mamu na svete.

Technické údaje

Farba Zelená
Rozmery (cm) 27,5 x 26 x 27,5
Príkon max. 500 W
Hmotnosť (kg) 1,45
Hlučnosť 45 dB

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: