Prenosný reproduktor Bang & Olufsen Beosound A1 (2nd Gen) sivá

Bez ohľadu na to, kde práve ste, si môžete užívať zvuk v nekompromisnej kvalite prostredníctvom bezdrôtového reproduktora Bang & Olufsen A1 (2nd Gen). Proti svojmu predchodcovi pritom prináša množstvo vylepšení. Ponecháva si luxusný minimalistický dizajn , ale vylepšuje výdrž na nabitie až na 18 hodín a súčasne je oveľa odolnejší - dokonca aj voči vode a prachu podľa certifikácie IP67 .

Môžeme doručiť do:
28.2.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 26527
Značka: Bang & Olufsen
€274,90
Kategória: Najlacnejšie Bluetooth reproduktory
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.6 kg
Farba: šedá

Špičkový bezdrôtový reproduktor Bang & Olufsen Beosound A1 2nd Gen v šedom prevedení vo svojom kompaktnom telom ponúka fantastický zvuk a kvalitné materiály , ktoré sú pre túto značku typické. Reproduktor sa pýši všesmerovým zvukom True360 , ktorý bude prúdiť do priestoru zo všetkých strán a funkcií Multipoint , ktorá umožní pripojiť s dvoma zariadeniami a ovládať hudbu. Výkonná integrovaná batéria sa postará o dlhých 18 hodín nerušeného prehrávania, takže môžete smelo vyraziť na cesty a vychutnávať si pri tom obľúbené melódie. Reproduktor je navyše vodeodolný a prachuodolný , takže vás na ceste za dobrodružstvom naozaj nič nezastaví. Trojica zabudovaných mikrofónov vám zaručí krištáľovo čisté telefonáty as určitosťou poteší podpora hlasového asistenta Alexa .

Prineste krásu okamihu

Bez ohľadu na to, kam idete, koho stretnete alebo čo ste sa rozhodli urobiť, prineste krásu okamihu. Vylepšený zvuk Beosound A1 predstavuje vycibrenú hŕstku hudobnej blaženosti. Navrhnuté na zdieľanie všetkým okolo - celé hodiny.

Fantastický zvuk

S prepracovaným kompaktným designom ponúka Beosound A1 fantastický hudobný zážitok. Pútavý všesmerový zvuk True360 robí tento reproduktor prirodzeným stredom pozornosti, zatiaľ čo funkcia Multipoint umožňuje dvom zariadeniam pripojiť sa a ovládať melódie.

Pokračujte. Hrajte dlhšie

Vďaka výkonnej výdrži batérie a prepracovanému ľahšiemu dizajnu vás už nič nebude brzdiť v tom, aby ste pri ďalšom dobrodružstve vyrazili do rytmu. Ultraprenosný reproduktor poskytuje až 18 hodín prehrávania pri typickej hlasitosti počúvania.

Úplne prachotesný a vodotesný

Odolný Beosound A1 je vodotesný a úplne odolný voči prachu a piesku . Na pláži či vo vani bude hudba hrať ďalej, kamkoľvek ju prinesiete – alebo ju náhodne zhodíte.

Nielen na počúvanie

Vychutnajte si krištáľovo čisté hovory vďaka vynikajúcemu výkonu mikrofónu. Bluetooth 5.1 a tri interné mikrofóny vám poskytnú to najlepšie pripojenie na online schôdzky a hovory bez použitia rúk.

Alexa je tu, aby pomohla

Vyberte si skladbu, pozri správy alebo si usporiadajte deň bez pohnutia prstom. Beosound A1 plne podporuje hlasového asistenta Alexa. Pri prehrávaní hudby pri normálnej hlasitosti počúvania nie je nutné zvyšovať hlas, aby vás bolo počuť.

Technické parametre na záver

prenosný reproduktor • frekvenčná odozva 55 Hz až 20 kHz • Bluetooth 5.1 • USB-C • 3 mikrofóny • odolnosť podľa IP67 • výdrž na nabitie až 18 hodín • podpora Amazon Alexy • rozmery: 133 × 46 × 133 mm • hmotnosť 588 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: