Planet Pool Tepelné čerpadlo MINI 5kW

Tepelné čerpadlo pre efektívny ohrev vody v bazénoch a vírivkách do 23 m3, vykurovací výkon 5kW, príkon 0,98kW, vykurovací faktor COP (účinnosť) 5,10, veľmi nízka hlučnosť 50 dB, ekologické chladivo R32, možnosť pripojenia ø 38/32 mm hadica, integrovaný prúdový chránič, funkcia odmrazovania výparníka, LED displej , Wi-Fi ovládanie pomocou mobilnej aplikácie, tlmiace gumové nožičky.  

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: TEP0002
Značka: Planet Pool
€599,90
Kategória: Najlacnejšie ohrev vody pre bazény
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 33 kg

Tepelné čerpadlo je určené na hospodárny ohrev vody v bazénoch a vírivkách aj v čase, keď nesvieti slnko. Výrazne predlžuje kúpaciu sezónu, predovšetkým v mesiacoch pred a po letnom období. Možno ľahko a intuitívne ovládať pomocou LED displeja alebo vzdialene prostredníctvom mobilnej aplikácie, ktorá je voľne na stiahnutie v Google Play alebo App Store. V porovnaní s ostatnými možnosťami ohrevu vody v bazénoch a vírivkách, je tepelné čerpadlo najekonomickejšou voľbou. Väčšinu tepelnej energie odovzdanej do vody získava z okolitého vzduchu a elektrinu zo siete použije iba na chod zariadenia. Okrem finančných prostriedkov šetríte aj našu planétu. Najtichšie tepelné čerpadlo vo svojej kategórii na trhu - veľmi tichý chod oceníte nielen Vy, ale aj Vaši susedia. Funkcia odmrazovania výparníka ešte zvyšuje efektivitu čerpadla. Vďaka bezúdržbovému krytu v šedej farbe čerpadlo splynie s okolím bazéna alebo vírivky a Vášho domu.  

Možno používať na ohrev vody ošetrenej chlórovými prípravkami aj salináciou (limitné hodnoty uvedené v návode).  

Tepelné čerpadlo je možné jednoducho sprevádzkovať, je už kompletne zostavené a pripravené na pripojenie na bazénové hadice ø38/32 mm.

Parametre:


tepelné čerpadlo pre efektívny ohrev vody v bazénoch a vírivkách do 23 m3
vykurovací výkon 5kW
príkon 0,98kW
vykurovací faktor COP (účinnosť) 5,10
veľmi nízka hlučnosť 50 dB (hlučnosť na úrovni bežnej chladničky)
odporúčaný prietok vody 1,8 m3/h
ekologické chladivo R32
možnosť pripojenia ø 38/32 mm hadica
integrovaný prúdový chránič
funkcia odmrazovania výparníka
LED displej
Wi-Fi ovládanie pomocou mobilnej aplikácie
tlmiace gumové nožičky

Prevádzkový rozsah:
Teplota okolia: 10 – 43℃
Teplota vody: 15-40℃

Napájanie: jednofázové, 220-240 V /50 Hz

Obsah balenia:


tepelné čerpadlo
2x 38/32 mm konektory
4x tlmiace gumové nožičky
2x hadicové spony
1x teflónová páska
návod  

Odporúčané príslušenstvo: bazénové hadice/potrubie , trojventilový obtok (bypass) pre reguláciu prietoku  

Všetko príslušenstvo v podobe krycích či solárnych fólií, filtrácií vysávačov solárnych spŕch , bazénových ohrevov , schodíkom k bazénu   a iného príslušenstva pre bazény vírivky tu na tomto odkaze . Odporúčame aj novinku pre tohtoročnú sezónu - náhradné bazénové fólie .

O značke CF

AAA CF group logo

Nemecká spoločnosť s viac ako 60. ročnou históriou , ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou bazénov a kompletného príslušenstva pre bazény sa od roku 2022 snaží uchytiť aj na českom a slovenskom trhu. Oproti svojim konkurentom ponúka lepšie prozákaznícke ceny a vysokou kvalitou svojich výrobkov už len vďaka tomu, že väčšinu produktov vyrába v Európe . S týmto prístupom sa stotožňujeme aj my, preto ich kompletný sortiment ponúkame.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: