Planet Pool Piesková filtrácia SFA 11

Piesková filtrácia s výkonom 11m3, vhodná pre bazény do objemu 50 m3, 6cestný ventil, na 75 kg piesku, predfilter hrubých nečistôt, výkonné čerpadlo 690W, vypúšťací ventil

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 2260004
Značka: Planet Pool
€439,90
Kategória: Najlacnejšie bazénová filtrácia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 21 kg

Piesková filtrácia je srdcom každého bazéna, ktoré zaisťuje, aby voda v bazéne bola kvalitná a krásne čistá. Filtrácia SFA 11 je určená pre bazény s objemom do 50 m3. Filtračná nádoba je vyrobená z kvalitného polypropylénu, pojme 75 kg filtračného piesku a odoláva korózii a bežnej bazénovej chémii. Filtrácia má výkonné čerpadlo s výkonom 690W a je vybavená predfiltrom hrubých nečistôt, v ktorom sa zachytia všetky väčšie nečistoty. Súčasťou filtračnej nádoby je praktický vypúšťací ventil. Hlava filtrácie je vybavená 6-cestným ventilom, telo filtrácie je usadené na stabilnej základni. Vďaka silnému čerpadlu je filtrácia vhodná pre užívateľov, ktorí potrebujú do filtračného okruhu pripojiť bazénové príslušenstvo (napr. solárny ohrev, vysávač). Filtrácia je určená na vonkajšie použitie a je odolná proti poveternostným vplyvom.

Ako filtračné médium slúži kremičitý piesok, ktorý je uložený vo filtračnej nádobe. Vlastnosťou kremičitého piesku je, že je ostrohranný. Jeho zrniečka majú ostrejšie rezané hrany ako iné typy piesku, vďaka čomu zachytia výrazne viac nečistôt. Cez piesok vo filtračnej nádobe prechádza bazénová voda, v piesku sa zachytávajú aj tie najmenšie nečistoty a do bazéna sa vracia krištáľovo čistá voda. Je to v podstate rovnaký princíp, akým sa filtruje voda v prírode. Aby bola zaistená vysoká kvalita filtrovania, odporúčame piesok 2x mesačne prepláchnuť.

 

Parametre:

Filtračná schopnosť 11 m3/hod.
Vhodná pre bazény s objemom do 50 m3
Filtračné médium piesok
Objem náplne 75 kg
Výkon čerpadla 690 W
Rozmery 60 x 100 x 75 cm
Hmotnosť 20 kg
Filter hrubých nečistôt áno
Viaccestná hlava áno
Možnosť pripojenia na hadice 38 mm

 

Všetko príslušenstvo v podobe krycích či solárnych fólií, filtrácií vysávačov solárnych spŕch , bazénových ohrevov , schodíkom k bazénu   a iného príslušenstva pre bazény vírivky tu na tomto odkaze . Odporúčame aj novinku pre tohtoročnú sezónu - náhradné bazénové fólie .

O značke CF

AAA CF group logo

Nemecká spoločnosť s viac ako 60. ročnou históriou , ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou bazénov a kompletného príslušenstva pre bazény sa od roku 2022 snaží uchytiť aj na českom a slovenskom trhu. Oproti svojim konkurentom ponúka lepšie prozákaznícke ceny a vysokou kvalitou svojich výrobkov už len vďaka tomu, že väčšinu produktov vyrába v Európe . S týmto prístupom sa stotožňujeme aj my, preto ich kompletný sortiment ponúkame.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: