Piesková bazénová filtrácia Marimex 10601029 ProStar 2 - Nový, avšak poškozený kus

Základom pre kvalitnú čistú bazénovú vodu je filtrácia. Piesková filtrácia Marimex ProStar 2 slúži na zachytenie aj tých najmenších nečistôt nachádzajúcich sa v bazéne. Funguje ako prírodný filter a má veľkú účinnosť , vhodná je pre bazény s veľkosťou do 6 m 3 a disponuje prietokom 2 m 3 /hod.

Môžeme doručiť do:
4.3.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 25542
Značka: Marimex
€128,75 –29 % €90,90
Kategória: Najlacnejšie bazénová filtrácia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 8 kg
Písková bazénová filtrace Marimex 10601029 ProStar 2
€128,75 –29 %

UPOZORNENIE: Jedná sa o úplne nový kus, ktorý bol ale bohužiaľ poškodený prepravou. Prasknutá spodná časť, viď foto. Poškodenie nemá vplyv na funkčnosť, voda nebude pretekať, poškodenie je iba na stojnách. Aj tak filtrácia stojí pevne a stabilne, ide tak o kozmetické poškodenie. Všetky záruky 24 mesiacov na výrobok aj 14 dní na vrátenie tovaru zostávajú aj tak ďalej v platnosti. Zľava z nového kusu činí 1200,- Kč!

Filtračný systém sa skladá z filtračnej nádoby, do ktorej sa zmestí 12 kg filtračného piesku. Nádoba je vyrobená z vysoko kvalitného polypropylénu , je odolná korózii aj bežne dostupným chemickým prostriedkom, ktoré sa používajú v bazénoch. Piesková filtrácia je vybavená odvodňovacím ventilom, tlakomerom, vstavanými komponentmi filtračnej nádoby, motorom čerpadla s príkonom 90 W a plastovou základňou pre montáž v mieste inštalácie. Šesťstupňový ventil umožňuje ľahké ovládanie filtra . Minimálne raz týždenne sa odporúča preplachovanie filtračného piesku (v závislosti od znečistenia bazéna), výmena pieskovej náplne stačí raz za 2-3 roky.

Špecifikácia

Zloženie a popis pieskovej filtrácie:
Filtračný systém pieskovej filtrácie ProStar 2 sa skladá z filtračnej nádoby, do ktorej sa zmestí 12 kg filtračného piesku. Nádoba je vyrobená z vysoko kvalitného polypropylénu (PP). Je bez švov, odoláva korózii a bežne dostupným chemikáliám používaných v bazénoch.

Filtrácia je vybavená odvodňovacím ventilom, tlakomerom, vstavanými komponentmi filtračnej nádoby vrátane ľahko ovládateľného 6-cestného ventilu (ktorý je zabudovaný do veka filtračnej nádoby), motorom čerpadla s príkonom 90W, plastovou základňou pre montáž v mieste inštalácie. Systém je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov pri prísnom dodržiavaní technických noriem a prechádza výstupnou kontrolou.

Do roku 2016 bola filtrácia predávaná pod názvom BlackStar 2, v čiernej farbe tela filtrácie. Náhradné diely na ProStar 2 sú teda rovnaké ako na BlackStar 2.

Obsah balenia:
* Piesková filtrácia
* Návod
* Hadica
* Priechody stenou bazéna
* Svorky na upevnenie hadíc

Upozornenie
•Štandardne je piesková filtrácia dodávaná bez filtračného piesku.


Parametre filtrácie:
* Prietok vody 2 m3/hod.
* Hmotnosť pieskovej náplne 12 kg
* Príkon filtrácie 90 W
* Pre bazény do 6 m3
* Pre hadice s priemerom 32 a 38 mm
* Farba filtrácie modrá
* Hmotnosť 7,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: