DORUČENIE POD STROMČEK: garantujeme včasné dodanie pri uskutočnenej objednávke najneskôr do stredy 20. decembra do 12:30 hod.

Philips OneBlade QP2520/30

Najpredávanejší holiaci strojček v SR! Jedine u nás za najnižšiu cenu s garanciou dodania do maximálne dvoch pracovných dní po celej ČR aj Slovensku. Využite výhodnú dopravu do výdajných miest.

Môžeme doručiť do:
8.12.2023
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 24326
Značka: Philips
€33,90
Kategória: Najlacnejšie holiace strojčeky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg

 

Dosiahnite presne taký styling tváre aký požadujete. So strojčekom Philips OneBlade si budete môcť užívať výborné výsledky, a je len na vás či sa rozhodnete fúzy zastrihovať, tvarovať alebo holiť. Strojček je určený pre všetky dĺžky fúzov, vďaka vodotesnosti ho môžete použiť aj na mokré holenie, a iste vás poteší aj dlhá výdrž batérie.

 

Zastrihávač fúzov

 

 

Technológia OneBlade

Jedinečná   technológie OneBlade   si skvele poradí ako s krátkymi, tak dlhšími fúzmi. So systémom dvojitej ochrany bude holenie maximálne bezpečné a hlavne pohodlné. Vďaka pohybujúcemu sa ostrie, ktoré zvládne kmitať   až 200x za sekundu , bude holenie účinné a efektívne aj pre dlhé fúzy.

 

Technológia OneBlade

 

Jednoduché zastrihovanie

Na zastrihovanie pri strojčeku slúži   3 hrebene na strnisko   (1, 3 a 5 mm). S 1mm hrebeňom zastrihnete   jednodňové strnisko , 3mm hrebeň je určený pre   zastrihnutie nakrátko   a 5mm je vhodný pre   dlhé strnisko .

Jednoduché zastrihovanie

 

Obojstranný brit

Obojstranný brit

Pre tvarovanie fúzov zvoľte   obojstranný brit , s ktorým dosiahnete presne také línie, aké požadujete. Navyše sa dá holiť   oboma smermi , takže rýchly výsledok je zaručený.

 

Bez podráždenia

S OneBlade   nedôjde k podráždeniu pokožky , predovšetkým preto, že neholí tak nakrátko ako klasická žiletka. ObeBlade používajte proti smeru rastu, keď chcete oholiť fúzy akejkoľvek dĺžky.

Bez podráždenia

 

Kopíruje línie tváre

Kopíruje línie tváre

Holiaci strojček OneBlade   dokáže perfektne kopírovať obrysy tváre , takže záhyby a ďalšie horšie prístupné miesta nebudú pre strojček problém.

 

Na sucho aj na mokro

Vodotesnosť   strojčeka zaistí, že ho môžete úplne bezpečne oplachovať pod tečúcou vodou. Či zvolíte suché alebo mokré holenie je len na vás. Pre výborné výsledky je však potrebné   brity pravidelne meniť , ideálny čas pre výmenu za vás postráži   indikátor životnosti , ktorý sa rozsvieti zeleno akonáhle je treba brit vymeniť.

 

Parametre

Výkon
Počet dĺžkových krokov 3
Maximálna dĺžka vlasov 5 mm
Minimálna dĺžka vlasov 1 mm
Suché aj mokré použitie Áno

 

Dizajn
Farba Zelená, Sivá
Jednoduché uchopenie Áno

 

Príkon
Typ batérie Nikel-metal hydridová (NiMH)
Nabíjací Áno
Typ batérie Vstavaný
Doba nabíjania 8 h
Napájací zdroj Batérie
Ukazovateľ nabíjania Áno
Doba prevádzky 45 min
Max. spotreba energie 2 W
Ukazovateľ úrovne batérie Áno
Napájacie napätie 100-240 V

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: