Parný čistič Ariete Xvapor Deluxe 4146

Čistenie parou patrí k stále sa rozširujúcemu spôsobu, ako udržiavať domácnosť bez škvrnky. Je preto vhodným nástrojom na čistenie napríklad kuchynských spotrebičov, ale aj k dezinfikovanie záchodovej misy, sklenených dverí, alebo napríklad sedacie súpravy alebo automobilu. Výrobcovia hľadajú spôsoby, ako požiadavky ľudí po kvalitných domácich pomôckach vypočuť, zároveň však ponúknuť nástroje, ktoré sa ľahko používajú a prinášajú očakávané výsledky.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 15593
Značka: Ariete
€93,90
Kategória: Najlacnejšie parné čističe
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.1 kg
Položka bola vypredaná…

Ariete Xvapor Deluxe 4146 pritom oceníte pri čistení väčších priestorov , kedy narážate na   rôzne typy povrchov . Hodí sa tak na ekologické čistenie podláh, kobercov, nábytku, ale aj kachličiek, dreva alebo plastu. A ak máte doma zvieracích miláčikov , je kúpa parného čističa dvojnásobne rozumná. Parné čističe ich totiž nebudú zaťažovať chemikáliami , na ktoré sú naši maznáčikovia oveľa náchylnejší ako my. Mimoriadne efektívne pritom parné čistenie odstraňuje aj zvieracie alergény z kobercov, nábytku, pelechov či klietok, ale aj z terárií a akvárií, takže sa skvele hodí aj do rodín s alergikmi.

Vyšší výkon aj objem

Spoločnosť Ariete vám ponúka parný čistič, ktorý prekoná aj vaše najväčšie očakávania. Základom je odolná nerezová nádržka s nadštandardnou kapacitou 1,6 l, chránená bezpečnostným uzáverom. Zariadenie pôsobí na nečistoty s vylepšením tlakom 5 bar a dokáže pracovať výkonom až 1 500 W. Bez ťažkostí si zvládne poradiť s nečistotami v celom dome alebo byte a vysoký výkon jasne ukazuje, že upratovanie s ním bude ešte jednoduchšie ako u jeho predchodcov.


60 minút prevádzky

Kábel dlhý 6 metrov vám ponúkne dostatok flexibility a priestoru na používanie. Čistič zvládne nepretržite pracovať až 60 minút bez nutnosti dodania vody, čím sa radí na vrchol ponuky výrobcu.


Bohaté príslušenstvo

Súčasťou balenia je bohaté príslušenstvo, s ktorým je možné čistič použiť v domácnosti na čistenie takmer čohokoľvek. Nechýbajú dva kusy predlžovacej trubice pre ešte väčší komfort pri upratovaní, tryska, nadstavec na čistenie podláh, nadstavec na čistenie okien, veľká kruhová kefa, malá kruhová kefa, lievik, odmerka, vysokotlaková tryska, nadstavec na čalúnenie a návlek na čistenie podláh. V Ariete navyše nezabudli ani na praktickosť. Preto si môžete všimnúť priesvitné dno, ktoré predstavuje priestor na uskladnenie príslušenstva.


Čistenie akvárií

Každý, kto má doma akvárium či terárium vie, že ich čistenie nie je najjednoduchšie a najrýchlejšie. Parný čistič vám s tým pomôže. Piesok či štrk stačí nasypať do sitka a prúdom pary ho vyčistiť. Zvládnete to tak úplne bez chemických prostriedkov, čo je veľké pozitívum. Parou pritom môžete vyčistiť aj sklenené plochy a napríklad sa v akváriu zbaviť rias a ďalších nečistôt.

Dodávané príslušenstvo

 • 2 kusy predlžovacej trubice
 • Tryska
 • Nástavec na čistenie podláh
 • Kefa na podlahy
 • Nástavec na čistenie okien
 • Veľká okrúhla kefa
 • Malá okrúhla kefa
 • Vysokotlaková hubica
 • Príslušenstvo na čistenie okien
 • Kefa a handrička na čalúnenie
 • Návlek na čistenie podláh
 • Lievik
 • Nádobka na vodu

Technické parametre

Príkon 1500 W
Objem nádoby 1,5 l
Dĺžka prívodného kábla 6 m
Hmotnosť 3 kg
Farba Biela/modrá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: