Neohodnotené

Mikrovlnná rúra ECG MTD 2072 SE

Mikrovlnná rúra ECG MTD 2072 SE v nerezovom prevedení disponuje maximálnym výkonom 700 W. Jej vnútorný priestor je lakovaný a ponúka 20litrový objem. K dispozícii je 5 úrovní výkonu a 8 prednastavených programov automatického varenia. Ponúka tiež rozmrazovanie podľa váhy. Ovládanie je digitálne a zaistené je pomocou otočných voličov a tlačidiel. Dvierka sa otvárajú pomocou madla. Pre bezpečnosť je mikrovlnná rúra ECG MTD 2072 SE vybavená aj detskou poistkou. Vo vnútornom priestore sa nachádza sklenený otočný tanier s priemerom 24,5 cm.

Môžeme doručiť do:
6.12.2021
Skladom
Kód: 19698
Značka: ECG
€88,90
Kategória: Najlacnejšie mikrovlnnej rúry
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 10.5 kg
Mikrovlnná trouba ECG MTD 2072 SE
Tip

Mikrovlnná rúra

Mikrovlnná rúra   ECG MTD 2072 SE   je praktickým spotrebičom do každej kuchyne. Lakovaný vnútorný priestor v šedej farbe disponuje 20litrovým objemom.   Priemer otočného taniera je 24,5 cm. Pre pohodlné otváranie dvierok rúra má k dispozícii madlo. Dvierka mikrovlnky majú prispôsobenú priehľadnú časť, vďaka ktorej môžete sledovať prípravu vášho jedla. S   8 prednastavenými programami   sa mikrovlnná rúra okamžite stane neodmysliteľnou súčasťou každej domácnosti. Bude spoľahlivým pomocníkom pri príprave všetkých vašich obľúbených pokrmov.

Príprava jedál

Praktická a voľne stojaca mikrovlnná rúra sa jednoducho postará o prípravu a ohriatie vašich každodenných jedál. Prispôsobená je aj   funkcia automatického rozmrazovania, pomocou ktorej môžete za krátky čas rozmraziť zmrazené jedlá. Vďaka voľne stojace mikrovlnnej rúre si môžete veľmi jednoducho a za krátky čas pripraviť či ohriať rôzne jedlá a vychutnávať si ich skvelú chuť. Samozrejmosťou je   zvukový signál   upozorňujúci na koniec ohrevu

  • 5 úrovní výkonu
  • 8 prednastavených programov automatického varenia
  • Automatické rozmrazovanie podľa váhy

Jednoduché ovládanie

Ovládanie mikrovlnnej rúry je veľmi jednoduché a praktické, realizuje sa digitálne pomocou otočného voliča a tlačidiel, ktoré sa nachádzajú na jej prednej strane. K dispozícii je aj praktický   95minutový časovač.   Jej mikrovlnný výkon činí   700 W.   Pre bezpečnosť je k dispozícii aj   detská poistka.

technické detaily
Vnútorná kapacita: 20 l
Farba: Nerezová oceľ
Typ ovládania: Otočné, Tlačidlové
Výkon rúry: 700 W
Otočný tanier: Áno
Veľkosť otočného taniera: 245 mm
Vstavaný displej: Áno
Hmotnosť a rozmery
Šírka: 452 mm
Hĺbka: 352 mm
Výška: 262 mm
Hmotnosť: 10500 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: