LOL Surprise! OMG Remix Super Surprise

LOL OMG! Hudobní rebeli sa hojdajú na pódiu! Super Sonix a ich podporné sestry sa chystajú zničiť aj tú najlepšiu rockovú show. Vzhľadom na to, že sa obe kapely snažia pripraviť na pódium, sa veci v zákulisí vymkli kontrole. Tieto rockové kráľovné potrebujú vašu pomoc s vybalením nástrojov a scénických kostýmov! Objavte 2 rockové kapely a viac ako 70 prekvapení s LOL Prekvapenie! Remix Super Surprise. S dokonalým rozbalením rockového koncertu nájdete 4 LOL bábiky, kde každá je s výškou 24 cm.

Môžeme doručiť do:
23.3.2023
Skladom u nás
Kód: 16679
€109,90
Kategória: Najlacnejšie bábiky a Barbie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.1 kg
L.O.L. Surprise! O.M.G. Remix Super Surprise 1
Tip

Prekvapenie! PRE BOHA. 4 Módne bábiky, to je LOL Prekvapenie! Tots (jej sestry) a 4 rockové nástroje, ktoré naozaj hrajú hudbu! OMG! Módna bábika má dych vyrážajúce detaily, krásne upravené vlasy a štýl mega rockovej hviezdy. OMG Bábiky sú súčasťou rockovej kapely „The Super Sonix“ a každá má svoj vlastný rockový nástroj, ktorý v skutočnosti prehráva hudbu. Každý nástroj má 6 jedinečných zvukov, ktoré je možné prehrať stlačením tlačidiel. Hrajte na nástroje spoločne a vytvorte si vlastnú rockovú skladbu. LOL Surprise! Tots sú otváracím aktom a všetci majú svoje vlastné príslušenstvo pre rockové koncerty.

Obsah balenia:

LOL Prekvapenie! OMG! Remix Super Surprise
4 veľké OMG bábiky, každá so všetkými novými doplnkami rockových kapiel
Rozbaľte viac ako 70 prekvapení - úplne nový zážitok z rozbaľovania! Postupujte podľa čísel a vybaľte všetko v správnom poradí.
Každá módna bábika obsahuje svoj vlastný rockový nástroj a každý nástroj hrá 6 rôznych zvukov. Hrajte spoločne na nástroje a vytvorte si svoj vlastný rockin 'remix!
Špecifikácia batérie: 12 x AG13 (súčasťou balenia)
Vekové odporúčanie: od 6 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: