LEIFHEIT Parný mop Clean Tenso LEIFHEIT 11910

Výrobca Leihfeit je odborníkom na upratovanie v domácnosti a teraz prichádza na trh so šikovným modelom   parného čističa Clean Tenso 11910 , ktorý zaistí dokonale čisté podlahy bez baktérií. Čistič využíva silu naparovania – rozpúšťa tak aj odolnú špinu a odstraňuje všetky známe baktérie.

Môžeme doručiť do:
12.6.2023
Skladom u nás
Kód: 16391
Značka: Leifheit
€69,90
Kategória: Najlacnejšie parné čističe
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.1 kg

Výkonný a praktický

Maximálny príkon prístroja činí   1 200 W , vďaka čomu môžete začať s naparovaním už počas   30 sekúnd   od zapnutia prístroja. Objem nádrže na vodu činí   550 ml , čo vám vystačí až na   40 minút   účinného naparovania. To je dostatok času aj na upratovanie celej domácnosti. Súčasťou balenia je okrem   návleku na parnú hlavicu   tiež   krytka na čistenie kobercov , ktorá rozširuje možnosti čističa. Ďalej tento model vyniká najmä jednoduchým, zrozumiteľným ovládaním, jednoduchou údržbou a solídnym dosahom vďaka   6,5 metrovému káblu .

Nečakajte príliš dlho

Tento model parného čističa sa môže okrem iného pochváliť vysokým príkonom. Ten dosahuje hodnotu až 1 200 W čo zaručí, že na zahriatie prístroja nebudete musieť príliš dlho čakať. Už po pouhých 30 sekundách môžete začať s upratovaním.

Účinná sila pary

Hlavnou zbraňou tohto modelu pri upratovaní je para. Horúca para rozpustí aj tú najodolnejšiu špinu a zničí prevažnú väčšinu známych baktérií. O precíznu a silnú aplikáciu pary sa stará séria 6 parných trysiek.

Jednoduché ovládanie

Výstup pary môžete pomocou transparentného otočného voliča jednoducho upravovať presne podľa svojich predstáv a preferencií. Ovládanie je jednoduché a počas krátkej chvíle sa s parným čističom naučí pracovať úplne každý.

Jednoduchá obsluha

Medzi jednu z predností tohto modelu patrí jednoduchá obsluha, ktorá vám výrazne uľahčí život. To potvrdzuje ako jednoduchý systém napĺňania vody do zásobníka, tak napríklad jednoduché odnímanie návleku na parnú hlavicu jednoduchým zošliapnutím.

Vhodné aj pre tých najcitlivejších

Parný čistič je vybavený vysoko účinným filtrom, ktorý s istotou zachytí aj tie najjemnejšie čiastočky prachu. Ovzdušie vo vašom dome tak zostane skvele čisté. Tento filter ocenia najmä alergici a iní citliví jedinci.

Dosiahnete kamkoľvek

Tento model je vybavený extra dlhým 6,5 m prívodným káblom. S ním dosiahnete bez väčších problémov, kamkoľvek budete potrebovať.

Popis
  • Najľahšia cesta k hygienickej čistote: zničí až 99,99% baktérií a choroboplodných zárodkov a absorbuje nečistoty do mopovej podložky z mikrovlákna
  • Zahrievanie zaberie menej ako 30 sekúnd
  • Príkon 1 200 W
  • 6 trysiek - rovnomerné rozloženie pary
  • Nastaviteľné pre kúpeľňové obklady alebo drevené podlahy
  • Nadstavec na čistenie kobercov
  • Odnímateľná nádrž XL na použitie až 40 minút
  • Vymeniteľný vodný filter pre dlhú životnosť
  • Dlhý kábel a sklopná rukoväť
  • Mopová podložka je vhodná do práčky pri teplote 60°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: